Jak się reklamować?

wealth
Posty: 245
Rejestracja: wt cze 02, 2020 9:02 pm

Jak się reklamować?

Post autor: wealth »

Teraz przez panującą sytuację trzeba nieco zmienić strategie marketingowe, zwłaszcza jesli chodzi o taki biznes lokalny. Reklama w czasie pandemii wymaga pewnych wyrzeczeń, aczkolwiek to nie znaczy że można z niej całkowicie zrezygnować - przeciwnie, konieczne są działania w tej dziedzinie

Hawana
Posty: 170
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:46 pm

Re: Jak się reklamować?

Post autor: Hawana »

Moim zdaniem trzeba też zadbać o zastrzeżenie własnego znaku towarowego, bo możesz się dorobić a ktoś nagle zabierze Twój znak towarowy. Widziałam, ze tutaj znakitowarowe/com/pl/ można coś takiego załatwić dosyć szybko i nie ma zbyt wiele formalności.

fanka
Posty: 313
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:25 am

Re: Jak się reklamować?

Post autor: fanka »

Pamiętajcie także o działalności w social mediach. Po sobie widzę, że daje to świetne efekty. Polecam w wolnej chwili zajrzeć również na stronę benefix/com/pl/5-sposobow-na-zbudowanie-trwalych-relacji-z-odbiorcami/ gdzie znajdziecie masę cennych wskazówek na temat tego, jak zbudować trwałą relację ze swoimi klientami.

gamienka
Posty: 40
Rejestracja: pt lut 12, 2021 11:51 pm

Re: Jak się reklamować?

Post autor: gamienka »

No jak reklama to najlepiej w sieci, gdzie droga do odbiorcy jest najkrótsza. W moim przypadku bardzo fajnie sprawdził się marketing szeptany, prowadzony przez agencję marketing-szeptany.biz/pl/ . To dość dyskretna technika, którą przy odpowiedniej wiedzy, można dotrzeć do grup docelowych, pozostawiając informacje o działalności.

witurek
Posty: 22
Rejestracja: sob lut 20, 2021 1:41 pm

Re: Jak się reklamować?

Post autor: witurek »

No moją restaurację skutecznie reklamuje w sieci agencja reklamarestauracji/com/pl/ . Gastronomia to ich specjalność, także wiedzą jak to najlepiej nawiązać komunikację z klientem. Socjal media czy skuteczny marketing szeptany robią swoje, a ja mam wciąż wysoki poziom zamówień.

kamilka45
Posty: 18
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:55 pm

Re: Jak się reklamować?

Post autor: kamilka45 »

Dużo o marketingu poczytasz na pewno na adnext/pl/blog/inspiracje/ . Mają tam sporo ciekawych inspiracji na temat marketingu i rozwiązań różnego rodzaju. Czasem jak się czyta i poszerza swoją wiedzę to dobrze się na tym wychodzi.

dariab
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 1:34 pm

Re: Jak się reklamować?

Post autor: dariab »

A media społecznościowe? Działacie w tym zakresie? Jak dla mnie to teraz obowiązkowa pozycja w każdej firmie. Poczytajcie sobie zresztą o tym socialon/pl/ Jednak żyjemy w świecie, w którym Internet odgrywa bardzo ważną rolę 

zuzula12
Posty: 288
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:28 am

Re: Jak się reklamować?

Post autor: zuzula12 »

Chciałbym Wam polecić różnego rodzaju kasetony reklamowe oraz szyldy świetlne Wrocław, z których sam korzystam i jestem bardzo zadowolony. Doskonale się sprawdzają, więc za rozsądną cene możecie mieć świetną reklame.

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Jak się reklamować?

Post autor: eras65 »

Jeśli nie wiecie jak się skutecznie reklamować polecam wam spróbować influencer marketingu czyli reklamy w mediach społecznościowych poprzez znane osoby. Tutaj tearsofjoy/pl/kopalnia-wiedzy/podsumowanie-roku-2020-zmiany-w-social-mediach macie artykuł w tym temacie, poczytajcie i się nad tym zastanówcie.

witurek
Posty: 22
Rejestracja: sob lut 20, 2021 1:41 pm

Re: Jak się reklamować?

Post autor: witurek »

:)

ODPOWIEDZ