Odzież damska

Szot
Posty: 167
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:02 pm

Re: Odzież damska

Post autor: Szot »

Teraz wybór ubrań jest ogromny i każda kobieta bez problemu znajdzie odzież dopasowaną do jej stylu. Ja najczęściej wybieram jeansy mohito/com/pl/pl/ubrania/jeansy bo są zawsze modne, poza tym są bardzo wygodne. Jeśli odpowiednio dobierze się bluzkę i dodatki to jeansy pasują na każdą okoliczność.

RenataPe
Posty: 115
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Odzież damska

Post autor: RenataPe »

witam ;) Szukam inspiracji i nowych pomysłów na swoje stylizacje. Konkretnie chodzi mi o dodatki. Jakie najbardziej lubicie? Do tej pory outfit dopełniałam tylko biżuterią. Jestem jej ogromną fanką. Szukam nowych pomysłow .. Może jakieś opaski, czy apaszki? JA Zostawię Wam swoją ulubioną stronę z biżuterią dittazimmermann/com/ a Was proszę o zrobienie tego samego z Waszymi ulubionymi dodatkami ;)

fanka
Posty: 313
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:25 am

Re: Odzież damska

Post autor: fanka »

Poza ubraniami warto również rozważyć zakup nowej torebki. Mnie spodobala się torebka damska czarna średnia z oferty Bigordi. Naprawdę wygląda rewelacyjnie, w szczególności na żywo. Jestem ciekawa, czy i wam się podoba?

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Odzież damska

Post autor: eras65 »

Damską odzież polecam zamawiać online bo w tych sklepach macie największy wybór a do tego promocje i przeceny są. Tutaj https://bialcon.pl/odziez/tuniki/tuniki-w-kwiaty zobaczcie jakie tuniki na wiosnę mają fajne w ofercie, moja żona tam zamawiała już nie raz i chwaliła.

ODPOWIEDZ