Medycyna estetyczna

Nito
Posty: 35
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 10:20 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Nito »

Bardzo fajne efekty potrafią dać nici PDO, szczególnie wtedy gdy są porządnej jakości takie jak np. sprzedaje firma mcfb/pl Korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona z jakości i ceny.

manana
Posty: 115
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:48 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: manana »

Jestem jak najbardziej za :) teraz nie brakuje klinik, które oferują takie zabiegi ale ze swojej strony polecam zdecydowanie Magiczną Klinikę :) Oni prowadzą taką mobilną działalność i przez to są w stanie spotykać się z pacjentami na terenie niemal całego kraju :)

Nito
Posty: 35
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 10:20 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Nito »

Ja mam kawałek do Poznania dlatego zdecydowałam się skorzystać kilkukrotnie z usług kliniki medycyny estetycznej medicalaser/pl/ Mają bardzo dobre ceny i poziom obsługi, dzięki czemu korzystanie z ich usług to prawdziwa przyjemność.

wassa
Posty: 148
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:50 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: wassa »

ja też raz na jakiś czas decyduje się na wizytę w klinice Say Wow, tu mają super ofertę na zabiegi związane z medycyną estetyczną. Ceny nie są wysokie więc tym bardziej aż ząl nie skorzystać saywowclinic/pl/cennik/. To co jednak dla mnie najważniejsze to fakt, ze pracują tu tylko doświadczeni specjaliści, którzy zawsze stają na głowie by efekty zabiegów były jak najbardziej zadowalające dla pacjenta.

zuzula12
Posty: 288
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:28 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: zuzula12 »

Czy korzystacie z usług gabinetów kosmetycznych? Jeżeli szukacie profesjonalnego gabinetu kosmetycznego to osobiście polecam Wam BjuSkin, w którego ofercie usług znajdziecie Depilacja laserowa Łódź opinie oraz wiele innych zabiegów. Co sądzicie o ofercie?

glamka
Posty: 86
Rejestracja: pn lut 08, 2021 1:35 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: glamka »

Nie, ja wolę klinikę artederm/pl/ bo tam zabiegami zajmują się doświadczeni specjaliści. Nie powierzyłabym swojej skóry i ciała komuś komu nie ufam, poza tym boję się igieł a w tej klinice mają też zabiegi bardzo skuteczne bez wstrzykiwania substancji do skóry

pudelek
Posty: 74
Rejestracja: czw sie 06, 2020 6:49 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: pudelek »

Hejka. Tak się właśnie zastanawiam czy by nie zdecydować się na jakiś zabieg z medycyny estetycznej. Bo jednak każda z nas znajdzie w sobie coś co by chciała zmienić. I tak szperając w internecie znalazłam tego linka glowclinic/pl/ dzięki któremu udało mi się znaleźć bardzo dobrą i polecaną klinikę medycyny estetycznej. Bo mimo wszystko jak się udać to do sprawdzonej kliniki.

Awatar użytkownika
anikaj
Posty: 278
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:31 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: anikaj »

A czy mikrodermabrazja to dobry rodzaj zabiegu estetycznego? Mam tutaj na myśli na przykład coś takiego https://mimari.com.pl/pl/c/Mikrodermabrazja/40 . Sam sporo dobrych rzeczy słyszałem od kobiet, które skorzystały z tego rodzaju zabiegu. I rzeczywiście, wyglądają świetnie jak na swój wiek. Co o tym myślicie? Warto zainwestować w tego typu rzeczy?
Leniwy: człowiek, który nie udaje, że pracuje.

gamienka
Posty: 40
Rejestracja: pt lut 12, 2021 11:51 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: gamienka »

Byłam na początku grudnia na wolumetrii twarzy w Novoderm novoderm/pl/medycyna-estetyczna/wolumetria-twarzy/ i wyglądam kilka lat młodziej. A czuję się zdecydowanie lepiej no i pewniejsza siebie jestem. Niby taka niewielka rzecz a ile może zmienić w życiu :)

fanka
Posty: 313
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:25 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: fanka »

Prowadząc własny salon kosmetyczny i zaopatrując się w hurtowni kosmetycznej n-symbiosis/com/sklep/kartridz-mezoterapii-frakcyjnej-pakiet-10-szt/ mogę wam powiedziec, że największą popularnością cieszą się zabiegi mezoterapii. Kobiety z takich zabiegów korzystają bez względu na swój wiek.

ODPOWIEDZ