Depilacja laserowa

zuzula12
Posty: 288
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:28 am

Re: Depilacja laserowa

Post autor: zuzula12 »

Czy korzystacie z usług gabinetów kosmetycznych? Jeżeli szukacie profesjonalnego gabinetu kosmetycznego to osobiście polecam Wam BjuSkin, w którego ofercie usług znajdziecie Depilacja laserowa Łódź opiniej oraz wiele innych zabiegów. Co sądzicie o ofercie?

fifi
Posty: 304
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:16 pm

Re: Depilacja laserowa

Post autor: fifi »

Ja bardzo lubię gabinet kosmetyczny Świdnik - gabinetbiolift/pl/ i chodzę tam na depilację woskiem. Ten zabieg w zupełności mi wystarczy. Włoski nie rosną mi szybko dlatego nie myślę w ogóle o depilacji laserowej.

fanka
Posty: 313
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:25 am

Re: Depilacja laserowa

Post autor: fanka »

Powiem wam, że po przeczytaniu easywaxing/pl/pl/blog/kiedy-depilacja-staje-sie-koniecznoscia/ coraz bardziej rozumiem, że depilacja w wielu przypakach staje się wręcz koniecznością. Jakby nie było, to różne przypadki się zdarzają. ja osobiście bardzo chętnie korzystam z takich zabiegów, a wy?

bellaa
Posty: 193
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:49 pm

Re: Depilacja laserowa

Post autor: bellaa »

Natomiast ja planuję teraz wybrać się na epilację laserową, która jest najbardziej skuteczną metodą, jak chodzi o pozbywanie się owłosienia z różnych miejsc ciała. Tutaj medestetic-gliwice/pl/zabiegi/epilacja-laserowa właśnie znalazłam tego typu zabieg i chce z niego skorzystać. Już nie mogę się doczekać efektu.

Kamilla36
Posty: 729
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Depilacja laserowa

Post autor: Kamilla36 »

Polecacie zabieg?

___
wypromowani.pl

fanka
Posty: 313
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:25 am

Re: Depilacja laserowa

Post autor: fanka »

Skoro o depilacji mowa, to orientujecie się ktory salon w Warszawie oferuje także depilację dla panów? Mnie póki co udało się znaleźć namiar na https://easywaxing.pl/pl/depilacja-mezczyzn/ Koniecznie dajcie znać, jeśli mieliście już okazję korzystać z ich oferty.

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Depilacja laserowa

Post autor: eras65 »

Oczywiście najlepiej taką depilację wykonać pod okiem specjalisty, w salonie kosmetycznym. Szukając salonu, w którym wykonam masaż Kobido, natknęłam się na ofertę: https://miadea.pl/zabiegi-relaksacyjne/masaze/kobido/ . Widziałam w niej także ofertę depilacji laserowej. Myślę, że warto się na nią zdecydować.

ODPOWIEDZ