Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Awatar użytkownika
Neilq59
Posty: 514
Rejestracja: śr maja 08, 2019 10:07 pm

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Post autor: Neilq59 »

Czy ktoś z was ma w planach kupno kosmetyków do pielęgnacji twarzy? Nie wiecie na jakie warto się zdecydować? Osobiście mogę wam polecić tą ofertę https://santovolcano.pl/twarz . Sam od czasu do czasu zamawiam tam produkty i muszę wam powiedzieć, że są one naprawdę dobre. Jak na razie jest to moja ulubiona oferta. Dodatkowo jest w atrakcyjnej cenie. Na pewno będziecie z niego zadowoleni!
Każdy, komu drogie są wartości kultury, nie może nie być pacyfistą.

zuma
Posty: 120
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:43 am

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Post autor: zuma »

Nie ma jednych kosmetykow dobrych dla wszsystkich rodzajów cery :) trzeba dobrac indywidualnie. Mi sie najlepiej sprawdzaja kosmetyki naturalne, nie uczulaja mnie i nie mam podrażnien

betina
Posty: 142
Rejestracja: ndz sty 31, 2021 8:23 am

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Post autor: betina »

Wlasnie sporo dobrego slyszalam o kosmetykach naturalnych, ale jakos jeszcze nie zaczelam stosowac. motywuje sie poki co xD Od czego polecacie zaczac?

zuma
Posty: 120
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:43 am

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Post autor: zuma »

No z takich moich hiciorów jesli chodzi o kosmetyki naturalne to jest na pewno https://www.notino.pl/lumene/lahdesourc ... -na-dzien/ :) ten krem . nawilza, odzywia, no i co najwazniejsze to nawilzenie utrzymuje sie naprawde przez wiele godzin

betina
Posty: 142
Rejestracja: ndz sty 31, 2021 8:23 am

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Post autor: betina »

No to chętnie sobie zakupie bo ja wlasnie z brakiem nawilzenia mam najwiekszy problem

Kamilla36
Posty: 729
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Post autor: Kamilla36 »

Pielęgnacja jest tematem, w którym czuję się dobrze, bo dobrze mi to idzie. Mogłabym polecić Ci wiele kosmetyków, ale największe wrażenie zrobiło na mnie serum z kwasem hialuronowym od Eveline z serii Serum Shot. Ma dobry skład, jest solidnie przebadany i naprawdę skuteczny.
Obrazek

wassa
Posty: 148
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:50 am

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Post autor: wassa »

@Kamilla36 ja też bardzo lubię kosmetyki z Eveline :) jeśli chodzi o dobre serum z wysokim stężeniem witaminy C to u mnie fajnie sprawdza się C-PERFECTION. Działa przeciwzmarszczkowo a dodatkowo wyrównuje koloryt skóry.

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Post autor: eras65 »

Moim zdaniem, najważniejszy jest brak owłosienia i dlatego, ja polecam wam nitkowanie https://miadea.pl/zabiegi-pielegnacyjne ... itkowanie/ . Jest to popularna metoda regulacji brwi, wąsika, brody, która polega na depilacji zbędnych włosków przy pomocy nitki. Jest to świetna alternatywa dla wyrywania włosków pęsetą, czy golenia.

aleksandra
Posty: 154
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:47 pm

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Post autor: aleksandra »

A słyszałyście o lekach recepturowych na problemy z cerą? W aptekach sieci DOZ istnieje możliwość realizacji takiej recepty. Zapytajcie o nie swojego dermatologa. Dostępność substancji recepturowych jest bardzo szeroka, może pomóc Wam w walce z najróżniejszymi problemami skórnymi.

qinga
Posty: 63
Rejestracja: wt cze 09, 2020 10:56 pm

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Post autor: qinga »

oo widzę, ze nie będę jedyną która poleca kosmetyki marki Eveline :) a kojarzycie może tą serię do skóry problematycznej Perfect Skin Acne ? Ja bardzo lubię ten peeling pastę i plastry na nos.

Obrazek

ODPOWIEDZ