Części do wózków widłowych

irenakotek
Posty: 46
Rejestracja: czw sty 21, 2021 8:59 pm

Części do wózków widłowych

Post autor: irenakotek »

Posiadacie wózek widłowy? Na pewno wiecie, że warto o niego dbać, gdyż używanie niesprawnego wózka może być przyczyną groźnych wypadków bądź opóźni waszą pracę. Na stronie toyota-widlowe/pl/blog/34_akumulator-do-wozka-widlowego.html możecie dowiedzieć się więcej na temat akumulatorów, które są niezbędną częścią. Pamiętajcie, że baterie powinny być zawsze ładowane do pełna, gdyż niepełne ładowanie może skutkować zmniejszeniem żywotności urządzeń. Należy także go czyścić specjalnymi środkami do tego przeznaczonymi.

Alina
Posty: 354
Rejestracja: czw mar 26, 2020 12:26 pm

Re: Części do wózków widłowych

Post autor: Alina »

A jakie wózki widłowe macie na Waszych magazynach? Ja słyszałam, że elektryczne wózki widłowe mają nieco większe możliwości w porównaniu do wózków spalinowych. Jak sądzicie, czy warto więc zapłacić za nie więcej? Na stronie internetowej budnet/pl/Elektryczne_wozki_widlowe_czy_sprawdza_sie_w_branzy_budowlanej,Elektronarzedzia_narzedzia_budowlane,145295-czytaj.html znalazłam nawet artykuł, który mówi o zaletach takich wózków. Polecam go sobie przeczytać.

Szot
Posty: 167
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:02 pm

Re: Części do wózków widłowych

Post autor: Szot »

Nie wiem czy wiecie, że wiele wózków wyposażonych jest w taki element jak butla gazowa do wózka widłowego. Napęd gazowy jest często stosowany w wózkach widłowych. Aby bezpiecznie obsługiwać wózek na gaz warto wiedzieć, jak ocenić ilość gazu w butli oraz jak ją wymienić. Te czynności są proste, jednak bardzo ważne jest by przy ich wykonywaniu zachować szczególną ostrożność.

bellaa
Posty: 193
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:49 pm

Re: Części do wózków widłowych

Post autor: bellaa »

Bardzo przydatne tutaj informacje widzę... Ja właśnie teraz będę wyposażać swój magazyn, także wszystko to mi się przyda. Już mam na oku nawet dobre elektryczne wózki widłowe i kilka innych maszyn. Teraz będę je kupować, bo bez nich nie szłoby funkcjonować w magazynie - sprawnie i niezawodnie.

Kamilla36
Posty: 729
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Części do wózków widłowych

Post autor: Kamilla36 »

W wózkach widłowych bardzo ważne są też akumulatory, nie można zapomnieć, że to też bardzo istotne, żeby wszystko działało jak trzeba. Bardzo ważne są kwestie bezpieczeństwa, o których więcej przeczytać możecie tutaj zielonydziennik/pl/2022/02/18/czy-akumulatory-litowe-sa-bezpieczne/

Kamilla36
Posty: 729
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Części do wózków widłowych

Post autor: Kamilla36 »

Zawsze muszą być dopasowane, jeśli potrzebny będzie akumulator, to warto rozważyć zakup akumulatora żelowego, np. od mc-sklep/pl/akumulatory-c-17.html To doskonałe i przetestowane rozwiązania. Czasem nie można oszczędzać na częściach, bo jest to tylko pozorna oszczędność.

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Części do wózków widłowych

Post autor: eras65 »

Ja również będę się zaopatrywał niebawem w nowy wózek widłowy do mojej firmy. Szukając ofert w Internecie natknąłem się na artykuł erainformatyki/pl/jak-dziala-akumulator-samsung.html o akumulatorach litowo-jonowych, które są używane również w wózkach widłowych i chyba właśnie za takim będę się rozglądał.

ODPOWIEDZ