Portal znany-ksiegowy

piotrtalikos

Portal znany-ksiegowy

Post autor: piotrtalikos »

Cześć, niedługo planuję otworzyć swoją pierwszą działalność gospodarczą. Jestem na etapie szukania biura rachunkowego. Znalazłem w intrenecie stronę - znany-ksiegowy/pl/ . Jak widzę, jest to portal który szuka księgowego dla przedsiębiorcy. Chciałbym was spytać czy korzystaliście z ich usługi? Jesteście zadowoleni z księgowego, który został polecony przez portal znany księgowy? Będę wdzięczny za wszystkie wasze opinie na temat tego portalu bo widzę, że w opiniach gogle mają dużo pozytywnych opinii, jednak chciałbym poznać wasze zdanie w tym temacie.

Lidiann00

Re: Portal znany-ksiegowy

Post autor: Lidiann00 »

Korzystam z biuro rachunkowego, bo zaczęłam niedawno prowadzić swoją firmę. Ja mogę się wypowiedzieć na temat krzywickabiuro/pl/, gdzie powierzam całą dokumentację firmy, a także otrzymuje zawsze fachową pomoc przy różnych problemach czy kompletowaniu dokumentów i załatwianiu formalności. Polecam :)

kamilka45

Post autor: kamilka45 »

Moim zdaniem warto tutaj pomyśleć o systemie też płatności w sieci dotpay/pl/ , a nie tylko księgowym. Warto czasem poszukać czegoś konkretnego i mieć pewność, że klient będzie płacił bezpiecznie, wtedy budujemy zaufanie u klientów . Taki system wdrożyć to łatwa sprawa i w kilku małych krokach można wykonać samemu.

ZuzanEu

Post autor: ZuzanEu »

Zbliża się czas rozliczenia podatku PIT. Wiele biur rachunkowych zajmuje się rozliczaniem PIT za ubiegły rok, dlatego warto już powoli o tym pomyśleć. Ja polecam europim/pl/rozliczanie-pit-tarnow/, którzy świadczą usługi związane z rozliczeniami za 2020 rok, uwzględniając wszystkie ulgi i odliczenia. Następnie rozliczenie można wysłać elektronicznie lub zanieść w formie tradycyjnej :)

fabryczna

Post autor: fabryczna »

A no widzisz, jak to może się różnie ułożyć. Ja sama sprawdzam, czy mogę Usługi Księgowe Łowicz jakieś w swoim mieście wynająć, także rozumiem, co czujesz i co jest Ci potrzebne. Dobry księgowy to tak naprawdę układ żylny naszego biznesu, a może i mózg. Może tylko ja tak to widzę, ale na pewno powinniśmy zadbać o to, kogo zatrudniamy. To przecież jest ważne, prawda? Ja na pewno tak będe o tym myśleć.

luna

Post autor: luna »

A tutaj businessmind/pl/aktualnosci/minimalne-wynagrodzenie-za-prace-2021-r/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie tam bowiem namiar na portal, gdzie jest wiele naprawdę przydatnych artykułów. Warto tam regularnie zaglądać. Jest tam sporo praktycznych artykułów, które mogą okazać się niezwykle pomocne.

Kamilla36

Post autor: Kamilla36 »

Na pewno przy prowadzeniu firmy warto stosować nowoczesne rozwiązania. Przydatny jest program do wystawiania faktur od mega tech. Na stronie firmy można znaleźć wiele istotnych informacji na temat faktury z marżą, ale także pozostałych faktur. Warto tutaj zaglądać.

ODPOWIEDZ