Fotowoltaika - warto inwestować?

Awatar użytkownika
podiumm

Fotowoltaika - warto inwestować?

Post autor: podiumm »

Hej. Zastanawiam się właśnie nad zasadnością inwestowania w fotowoltaikę... Czy rzeczywiście jest to tak bardzo opłacalne, jak wszyscy mówią i piszą? Co byście powiedzieli na przykład na propozycje takie jak tu http://wasta.com.pl/oferta-dla-osob-indywidualnych.html ? Będzie to Waszym zdaniem warte uwagi?
Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną.

Alina

Re: Fotowoltaika - warto inwestować?

Post autor: Alina »

Według mnie jak najbardziej warto inwestować w takie nowoczesne, ekologiczne rozwiązania jak fotowoltaika. Tym bardziej, że firmy takie jak efektywniej/pl/ mogą pomóc w pozyskaniu dofinansowania na taki cel:)

adela19

Post autor: adela19 »

Mam podobne zdanie, myślę, że warto inwestować w fotowoltaikę, bo możemy zaoszczędzić pieniądze. To inwestycja, która się zwraca, ale żeby wszystko zostało poprawnie wykonane, to trzeba wybrać firmę, która się na tym zna. Ja czytałam wiele dobrego o nich pvtech/pl/fotowoltaika-wieliczka/ . Zakładają panele w okolicach Wieliczki i działają od wielu lat.

minka

Post autor: minka »

Moim zdaniem, lepszą inwestycją jest ekologiczny prąd. W Polsce firma respect energy zajmuje się jego dostawą. Firma jest młoda, ale działa na 21 europejskich rynkach. Teraz ich usługi dostępne są także w Polsce. Dzięki korzystaniu z takiego prądu zmniejszamy emisję CO2. Rozwiązanie tańsze i wygodniejsze niż budowa własnej instalacji fotowoltaicznej.

fabryczna

Post autor: fabryczna »

Ciekawa firma, o której piszesz. Czyli oni działają z nadwyżej prądu instalacji fotowoltaicznych? Jak można się z nimi skontaktować? Bo ja myślę o czymś takim właśnie. To znaczy, że chcę kupić sobie w firmie ABC SUN ENERGY GRUPA panele fotowoltaiczne i mam nadzieję, z możliwością podłączenia do sieci. W ten sposób mogę nie tylko zmniejszyć rachunki, ale kto wie, może i zarobić.

bellaa

Post autor: bellaa »

Zdecydowanie warto iść w kierunku odnawialnych źródeł. W ten sposób pozyskiwany prąd jest tani i w pełni przyjazny dla środowiska. A więc mamy tutaj dwie korzyści. Ja planuje zgłosić się do firmy respect energy, która oferuje taki ekologiczny prąd. Ich warunki współpracy są dobre i wiem, że będę miała u nich zapewnioną zieloną energię.

Domis3223

Post autor: Domis3223 »

U nas u coraz większej liczby mieszkańców pojawiają się tego typu elektrownie, ostatnio nawet miasto zainwestowało w nie i inne lepsze rozwiązania. Na przykład gdy ostatnio zakładali nowe oświetlenie na ulicach postawili na lampy led uliczne.

kaloczka

Post autor: kaloczka »

zdecydowanie warto! odkad zalozylismy panele z firma passive-instal/pl/ to przyznam wam szczerze, ze mamy tak duze oszczednosci na pradzie, ze nigdy w zyciu bym sie ich nie spodziewala. A dodatkowo czlowiek ma takie poczucie ze robi cos dobrego dla srodowiska :)

zuzula12

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić pewną firmę, zajmującą sie instalacjami fotowoltaicznymi. Osobiście polecam Wam fotowoltaika sierpc, ponieważ sam skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony z pracy, która wykonali.

manana

Post autor: manana »

no jasne, ze warto! jeśli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze i wysokiej jakości to warto zgłosić się do firmy, która ma doświadczenie w tej branży, tu szczególnie polecam Hymon, gdzie znajdziecie świetne panele PV hymon/pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/ . To czy umieścić je w gruncie czy jednak na dachu zależy już od indywidualnych czynników, doradcy na pewno zaproponują Wam najbardziej optymalne rozwiązanie :)

ODPOWIEDZ