Fotowoltaika

PatrycjaD
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:49 am

Fotowoltaika

Post autor: PatrycjaD »

Cześć Wam! Czy zastanawialiście się, w jaki sposób zaoszczędzić na rachunkach za prąd i jednocześnie postawić na bardziej ekologiczne rozwiązania? Moim zdaniem świetnym pomysłem będzie inwestycja w fotowoltaikę! Takie realizacje wykonuje firma https://wasta.com.pl/, gdzie od początku do końca przeprowadzą cały proces związany z dobraniem i instalacją paneli fotowoltaicznych.

Szot
Posty: 63
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:02 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: Szot »

Proste, że fotowoltaika się opłaca - jak ma się bowiem nie opłacać? A jeszcze przy tej inflacji? Przy na pewno rosnących cenach prądu w przyszłości? To jedna z lepszych i bezpieczniejszych inwestycji. No ale trzeba ją odpalić przed 01.04.2022 rokiem - wtedy bowiem wchodzi niekorzystna zmiana dla prosumentów - pamiętajcie o tym! Aha, jakby co to firma Universun ma jeszcze wolne terminy instalacji: http://universun.pl/fotowoltaika-sosnowiec/

Pozdro!

ZuzanEu
Posty: 47
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:48 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: ZuzanEu »

Zdecydowaliśmy się z mężem na fotowoltaikę, bo to rozwiązanie ma coraz więcej zwolenników. Bardzo zależało nam na rzetelnej firmie, która podejmie się prac i doradzi nam, gdzie zamontować panele. Z pomocą przyszedł ZieloneQ https://bit.ly/zieloneq. Dostaliśmy dokładnie rozpisaną całą ofertę. Polecam!

Kamilla36
Posty: 258
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: Kamilla36 »

Jak poszukujesz rozwiązań z zakresu ogrzewania zwłaszcza fotowoltaiki to pomoc znajdziesz tutaj https://www.otovo.pl/ . Firma specjalizuje się w nowoczesnych systemach ogrzewania na bazie pomp ciepła, fotowoltaiki czy kotłów na pellet. Na pewno dobiorą ci najlepsze rozwiązanie. Możesz też uzyskać wszelkie dotacje.

zuzula12
Posty: 281
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:28 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: zuzula12 »

Wszystko na temat fotowoltaiki oraz pomp ciepła macie napisane na stronie https://passive-instal.pl/pompy-ciepla/ tutaj są dokładne informacje a także ciekawostki w tym temacie. Moim zdaniem warto tam zerknąć i poczytać bo to popularne i często wybierane rozwiązanie.

adela19
Posty: 74
Rejestracja: czw cze 04, 2020 6:57 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: adela19 »

Fajnie, że rozważasz taką opcję. Fotowoltaika to przyszłość. I ogromne oszczędności. Oczywiście podstawa to odpowiedni projekt takiej instalacji oraz wysokiej jakości komponenty użyte do jej stworzenia. Dlatego jeśli fotowoltaika to tylko z profesjonalną firmą. Tutaj 4oze.pl masz namiar na taką firmę z Trójmiasta. Polecam, bo mają ogromne doświadczenie w temacie.

ODPOWIEDZ