Sprzęty do ogrodu

funt
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 31, 2020 11:39 am

Sprzęty do ogrodu

Post autor: funt »

Jakie narzędzia/ sprzęty polecacie zakupić do swojego ogrodu? Mam na myśli takie jak kosiarka, pilarka, glebogryzarka etc. Czy sądzicie, że przydałaby się również odśnieżarka. Sąsiad mi polecał zakup, nawet podał markę stiga/pl/sklep/odsniezanie . Co Wy o tym sądzicie?

Szot
Posty: 167
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:02 pm

Re: Sprzęty do ogrodu

Post autor: Szot »

hmm no jest troche tych narzedzi, które warto miec w ogrodzie. Ja np nie wyobrażam sobie pracy w ogródku bez podkaszarki i nożyc do przycinania krzewów. Ostatnio właśnie kupiłem sobie taką hybrydową podkaszarkę z ryobi. Jest naprawdę spoko bo jest lekka i poręczna no i cicha (spalinowa któą miałem mega hałasowała). Plus też taki że przy koszeniu nie śmierdzi spalinami bo jest na prąd (działą na akumulatro) w dobrej cenie można ją zamóić na narzedzia/pl

Awatar użytkownika
Neilq59
Posty: 514
Rejestracja: śr maja 08, 2019 10:07 pm

Re: Sprzęty do ogrodu

Post autor: Neilq59 »

Jeżeli szukasz naprawdę dobrego i sprawdzonego sklepu ogrodniczego to według mnie warto zajrzeć na tą stronę http://gardenwizja.pl/oferta/ . Znajdziesz tutaj naprawdę szeroki wybór sprzętu i akcesoriów ogrodniczych, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Sam nie raz korzystałem i zapewne będę korzystał z ich oferty. Nie zawiodłem się na nich ani razu! Gorąco polecam, bo ciężko jest obecnie znaleźć lepszą okazję.
Każdy, komu drogie są wartości kultury, nie może nie być pacyfistą.

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 4:49 pm

Re: Sprzęty do ogrodu

Post autor: Maja44 »

Jeżeli frapuje Ciebie ów temat to obowiązkowo przejrzyj ten artykuł. Z doświadczenia uważam, że odnajdziesz tutaj wszystkie najaktualniejsze ciekawostki. Najmocniej polecam - tokarkiuniwersalne/pl .

wiesia
Posty: 208
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:38 am

Re: Sprzęty do ogrodu

Post autor: wiesia »

Możesz też rozejrzeć się w sklepie internetowym Zamu: zamu/pl/ . Znajdziesz tam najróżniejsze narzędzia oraz elektronarzędzia - także dla domu oraz ogrodu. Myślę, że znajdziesz tam wszystko to, czego potrzebujesz.

Kamilla36
Posty: 729
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Sprzęty do ogrodu

Post autor: Kamilla36 »

Dobrej jakości, żeby służyły Ci dłużej niż jeden sezon. Dobrym wyborem będą sprzęty sprawdzonych marek, bo są skuteczne, niezawodne. My stawiamy tylko na takie, szczególnie, że mąż w pracy korzysta także z markowych urządzeń od husqvarnacp/com/pl/maszyny/przecinarki-jezdne/ i bardzo sobie ceni firmę, mówi, że nigdy ich nie zawiodła. Zresztą u nas w ogrodzie też nigdy nie zawiodła, a np. piłę spalinową mąż ma już od kilku lat. A czy decydowaliście się na jakąś zamykaną altanę na te sprzęty czy raczej trzymacie np. w domu, w piwnicy?

RenataPe
Posty: 115
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Sprzęty do ogrodu

Post autor: RenataPe »

Nie wyobrażam sobie ogrodu bez grilla ;) Sama w tym roku zaopatrzyłam się w grilla gazowego ;) Strona koler/pl/ ma duży wybór grillów świetnej jakości :) Bardzo polecam :)

aleksandra
Posty: 155
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:47 pm

Re: Sprzęty do ogrodu

Post autor: aleksandra »

Jeżeli chodzi o różne kwestie związane z aranżacją ogrodów to ja polecam skontaktować się z profesjonalną firmą. Jedną z takich firm jest Trawarica. Na stronie trawarica/pl/ zapoznacie się z ich pełną ofertą. Zajmują się oni zarówno projektowaniem, jak i wykonywaniem ogrodów.

nataliajanka
Posty: 160
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:57 pm

Re: Sprzęty do ogrodu

Post autor: nataliajanka »

Sprzęt kupowaliśmy z mężem w stacjonarnym sklepie ogrodniczym natomiast akcesoria typu filtry powietrza, czy gaźniki do kosiarek zamawiamy przez internet w sklepie swiateksklep/pl/gazniki-kompletne-do-kosiarek/. Polecam bo mają tam wszystko czego potrzeba do naprawy i konserwacji sprzętów ogrodniczych :)

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Sprzęty do ogrodu

Post autor: eras65 »

Sprzęty do mojego ogrodu zamawiałem online, też chcę meble na taras zamówić w ten sposób, tutaj https://gardenspace.pl/jesienny-taras znalazłem ofertę na nowoczesne meble, takie jakich szukałem od dawna.

ODPOWIEDZ