Kuchnia

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Kuchnia

Post autor: eras65 »

A jakie sztućce do kuchni mi polecacie zamówić i gdzie? W sieci jak szukałem ofert to tutaj gerlach/pl/sztucce mają fajne, wyprzedaże są więc opłaca się zamówić. No i też dobre opinie słyszałem o nich, mają duże doświadczenie na rynku.

kamilka45
Posty: 18
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:55 pm

Re: Kuchnia

Post autor: kamilka45 »

Kuchnia wygląda fajnie jak w niej jest przestronnie i funkcjonalnie. Widziałam ciekawe oferty ostatnio na sogo-poland/pl/12-oferta . Moimz daniem bardzo fajnie by było pomyśleć o nowych sprzętach agd aby było łatwiej.

gamienka
Posty: 40
Rejestracja: pt lut 12, 2021 11:51 pm

Re: Kuchnia

Post autor: gamienka »

Zanim urządziłam moją kuchnię to trochę czasu zeszło :P Bardzo zwracam uwagę na szczegóły i chciałam żeby wszystko było idealne. Problem miałam z krzesłami bo tutaj wcale tak łatwo nie było znaleźć model jaki najbardziej by mi odpowiadał. Do czasu, bo jak trafiłam na dominova/com/pl/krzesla-wloskie-cat-143 to już wiedziałam co będę zamawiać.

megXX
Posty: 41
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:08 pm

Re: Kuchnia

Post autor: megXX »

Na całe szczęście można liczyć na pomoc projektantów zaplanowaniu, dokładnym zaprojektowaniu kuchni. Są firmy takie jak portameble/pl/szafy-na-wymiar/ które zajmują się takimi zadaniami:) Jeżeli chodzi o meble na wymiar to nie tylko proponują tu właśnie meble kuchenne, ale i także meble łazienkowe, czy też szafy na wymiar. Ich projektanci będą wspierać was na każdym etapie wykonania mebli, wszystko będzie tak jak sobie to zaplanujecie:) Ja postawiłam na nowoczesny styl w kuchni.

Alina
Posty: 354
Rejestracja: czw mar 26, 2020 12:26 pm

Re: Kuchnia

Post autor: Alina »

Jeśli jesteście właśnie w trakcie urządzania Waszej kuchni, to polecam zajrzeć do oferty sklepu internetowego costway/pl/komody-i-szafki-kuchenne. Znajdziecie w nim bardzo ładne komody i szafki kuchenne, barowe wózki kuchenne, półki na wino itp. Ceny w sklepie wydają mi się dość atrakcyjne, więc sądzę, że tym bardziej warto się tam rozejrzeć ;)

Laminka
Posty: 49
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:21 am

Re: Kuchnia

Post autor: Laminka »

Jeśli chodzi o taką profesjonalną kuchnię, która należy do lokalu to trzeba pamiętać aby ją naprawdę dobrze i w pełni wyposażyć. Każdy element jest ważny i brak czegokolwiek opóźnia czas pracy. Na przykład taka deska drewniana , niby proste narzędzie ale jest niezbędne i podstawowe. Także musi być dobrej jakości. My kupujemy tylko najlepsze produkty w sklepie gastromania/pl

daniecka
Posty: 92
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:52 pm

Re: Kuchnia

Post autor: daniecka »

Moja kuchnia to ma być coś wyjątkowego. Dlatego właściwie nie myślę o tym, jak ona ma wyglądać teraz. Chcę postawić na meble na wymiar lubuskie . Wiem, że to mi da pełną dowolność i że będę mogła wtedy poprosić projektantów o kuchnię, jaka tylko mi się marzy. Dla mnie to ważne, bo nie chcę potem się z czymś specjalnie męczyć.

zuzula12
Posty: 288
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:28 am

Re: Kuchnia

Post autor: zuzula12 »

Chciałbym Wam polecić parmigiano reggiano oraz wiele innych produktów z oferty delikatesów włoskich. Na stronie znajdziecie wiele różnych oryginalnych produktów oraz wiele przepisów.

nymphetamine
Posty: 90
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:18 pm

Re: Kuchnia

Post autor: nymphetamine »

cześć co myślicie o połączeniu kuchni i salonu? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem bo bardzo spodobał mi się wygląd kuchnieportal/pl/artykul/salon-polaczony-z-kuchnia-pomysly-na-jego-aranzacje/ . Taka aranżacja sprawia, że mamy otwartą, ogromną przestrzeń.

Domis3223
Posty: 30
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:52 pm

Re: Kuchnia

Post autor: Domis3223 »

Jeśli szukasz drobnego wyposażenia do kuchni, czyli jakichś zestawów kawowych, i zestawów obiadowych, to proponuję zajrzeć na stronę eupominki/com/454-kubki-filizanki-ceramika, mają tam bardzo fajne wzory i szeroki wybór.

ODPOWIEDZ