Kalkulator fotowoltaiki

Awatar użytkownika
podiumm
Posty: 112
Rejestracja: sob cze 01, 2019 10:07 pm

Kalkulator fotowoltaiki

Post autor: podiumm »

Cześć, tak jak w temacie... Znacie może jakiś porządny kalkulator fotowoltaiki? Od jakiegoś czasu szukam go w internecie i nie mogę na nic konkretnego trafić. Dopiero wczoraj mój znajomy wysłał mi ten link https://wasta.com.pl/kalkulator/ . Co o nim sądzicie? Można się na nim opierać? Dajcie znać, będę wdzięczny za pomoc!
Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną.

Alina
Posty: 354
Rejestracja: czw mar 26, 2020 12:26 pm

Re: Kalkulator fotowoltaiki

Post autor: Alina »

A czy zamierzacie postarać się o jakieś dofinansowanie na fotowoltaikę? Jeśli tak, to polecam kontakt z firmą efektywniej/pl/, która może Wam skutecznie pomóc w pozyskaniu takiej właśnie dotacji ;) jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy :)

bellaa
Posty: 193
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:49 pm

Re: Kalkulator fotowoltaiki

Post autor: bellaa »

Nie wiem na ile się opłaca fotowoltaika, bo nie ingerowałam w tym kierunku. Ale słyszałam ostatnio, że opłaca się nawiązać współpracę z firmą respect energy. Ponoć u nich można pozyskiwać prąd wyłącznie ekologiczny i ekonomiczny. Taki, który pochodzi całkowicie z najróżniejszych odnawialnych źródeł.

betina
Posty: 142
Rejestracja: ndz sty 31, 2021 8:23 am

Re: Kalkulator fotowoltaiki

Post autor: betina »

fotowoltaika to bardzo fajna opcja, my sie zdecydowalismy i nie zalujemy, wszystko ogarnelismy z firma levada/pl/ maja dobrej jakosci panele, zajeli sie praktycznie od reki montazem a pozniej jeszcze pomogli nam skompletowac dokumenty, jak chcielismy sie ubiegac o dofinansowanie

kaloczka
Posty: 184
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:12 pm

Re: Kalkulator fotowoltaiki

Post autor: kaloczka »

Najlepiej skontaktowac sie z firma ktora faktycznie sie zajmuje takim montazem i przedyskutowac z nimi oferte. Nam naprawde genialna cenowke zaproponowali passive-instal/pl/ i musze przyznac, ze jakosciowo nie mam im rowniez nic do zarzucenia

zuzula12
Posty: 288
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:28 am

Re: Kalkulator fotowoltaiki

Post autor: zuzula12 »

W moim przypadku skorzystałem z usług panele fotowoltaiczne włocławek, ponieważ polecił mi ich znajomy, który sam skorzystał z ich oferty. Jestem bardzo zadowolony z instalacji, która dla mnie wykonali. Pełen profesjonalizm oraz rzetelna pomoc.

Torvi
Posty: 49
Rejestracja: wt lis 03, 2020 7:15 pm

Re: Kalkulator fotowoltaiki

Post autor: Torvi »

Ostatnio sporo czytałam o fotowoltaice i znalazłam wiele plusów. Można mieć niższe rachunki za prąd, mimo że najpierw trzeba wyłożyć sporą sumę. To inwestycja na lata, więc warto to rozważyć. Firma ABC SUN ENERGY GRUPA Fotowoltaika z Warszawy jest liderem w branży. Mają przystępne ceny, a ich ofertę można sprawdzić na abcsunenergy/pl/ .

michalinagrucha
Posty: 82
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:19 pm

Re: Kalkulator fotowoltaiki

Post autor: michalinagrucha »

Myślę, że w pierwszej kolejności warto dowiedzieć się ile kosztuje 1kwh. Na stronie universun/pl/blog/ile-kosztuje-1-kwh/ dowiecie się więcej. Prąd jest coraz droższy, zastanawiasz się dlaczego? Przyczyniło się do tego między innymi wzrost cen węgla, koszt zakupu uprawnień do emisji CO2, zwiększony popyt na energię przez pandemię Covid-19 czy wzrost cen gazu ziemnego na świecie. Warto poznać oferty różnych dostawców oraz przeanalizować proponowane przez nich taryfy.

fanka
Posty: 313
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:25 am

Re: Kalkulator fotowoltaiki

Post autor: fanka »

Tak, tym bardziej patrząc na prognozy cen za prąd. Tu zdecydowałam się na panele od passive-instal/pl/fotowoltaika/dla-firmy/ Działają w tym od lat, więc i mają spore doświadczenie, co było przydatne. To najlepsza opcja dla biznesów.

Kamilla36
Posty: 729
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Kalkulator fotowoltaiki

Post autor: Kamilla36 »

Staram się korzystać z pomocy specjalistów, w ten sposób jestem pewien, co do jakości wykonywanej przez nich pracy. Dlatego polecam Wam stronę oscianach/pl/fotowoltaika-i-pompy-ciepla-rozwiazania-dla-energooszczednego-domu/ , na której znajdziecie informacje zajmującą się wszelkimi pracami związanymi ze źródłami energii odnawialnej. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

ODPOWIEDZ