Zdrowe jedzenie

Awatar użytkownika
anikaj
Posty: 278
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:31 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: anikaj »

Zdrowo i dobrze zjesz na pewno tutaj https://www.osmania.pl/ . Wiem, bo sam często tam zamawiam. Mają tam przepyszne jedzenie w niedrogich cenach. Na pewno jest to konkurencyjna restauracja. Jeżeli nie wiesz na co się zdecydować to będzie to słusznym rozwiązaniem. Można tam zamawiać online.
Leniwy: człowiek, który nie udaje, że pracuje.

PatrycjaD
Posty: 70
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:49 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: PatrycjaD »

W zdrowym jedzeniu warto zadbać także o niezbędne suplementy i witaminy. Na biozdrowy/pl/pl/suplementy-diety-witaminy/ znajdziecie produkty bogate w składniki dla każdego, również dla osób, które prowadzą bardzo aktywny styl życia.

zuzula12
Posty: 288
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:28 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: zuzula12 »

Zdrowe posiłki przygotowuje firma goodboxfit/pl/dietetyczne-postanowienia-noworoczne-w-praktyce/ u nich możecie zamówić dietę pudełkową. Jest też na tej stronie mnóstwo artykułów które mówią nam jak się prawidłowo odżywiać. Sprawdźcie i poczytajcie. Polecam.

Awatar użytkownika
adam61
Posty: 5
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 7:16 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: adam61 »

Mam uczulenie na wiele produktów, dlatego swoje jedzenie zamawiam ze strony fitlabcatering/pl/lodz-i-okolice/ - strona ma bardzo zróżnicowane diety, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Do każdej diety jest przygotowana lista alergenów, dlatego można bez obaw zamówić sobie catering.
Życie jest chorobą. Jedyną różnicą pomiędzy ludźmi jest stadium choroby, w jakim żyją.

Laminka
Posty: 49
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:21 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Laminka »

Zdrowo się odżywiać to według mnie z umiarem i rozsądnie. Ja tam sobie pozwalam czasem na różne smakowitości zarówno słodkie jak i mięsne. A jeśli chodzi i produkty od Karol-Zakłady Mięsne to są doskonałej jakości. Świetnie przyprawione, aromatyczne i zawsze świeże.

ZuzanEu
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:48 am

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: ZuzanEu »

Oprócz zdrowego jedzenia warto postawić także na odpowiednie suplementy i produkty, które poprawią nasze samopoczucie, polepszą sen i sprawią, że będzie mniej zestresowani. Super sprawdzi się olejek CBD od Alba Hemp :) Osobiście sama stosuję i mogę powiedzieć, że naprawdę mi pomaga, ich produkty możecie znaleźć na bit.ly/olejki_cbd_albahemp :)

Awatar użytkownika
Neilq59
Posty: 514
Rejestracja: śr maja 08, 2019 10:07 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Neilq59 »

Uwielbiam produkty mleczne - najbardziej "polubiłem" się z twarogami, chociaż musi przykładam bardzo dużą uwagę do jego świeżości. Z tego względu kupuję go zawsze w sklepie Torimpex - jest w doskonałej cenie i jest zawsze dostępny na półce sklepowej.
Każdy, komu drogie są wartości kultury, nie może nie być pacyfistą.

daniecka
Posty: 92
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:52 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: daniecka »

Czasami człowiek nie wie nawet, co tak naprawdę może prowadzić do odchudzenia, albo co można jeść, bo jest naprawdę smaczne i zdrowe. To ja Wam powiem, że na przykład jagody wartości odżywcze mają bardzo fajne. Oczywiście polskie jagody, jak i jagody goji. Na pewno o nich chociaż raz słyszeliście. Dobrze działają na system trawienny.

Szot
Posty: 167
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:02 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: Szot »

Jeśli znudziły wam się gotowe wyroby sklepowe i chcecie samodzielnie przygotowywać wędliny, pieczywo a nawet swój domowy alkohol, to zerknijcie do sklepu sklep.nomart/pl . Tutaj znajdziecie wszystkie akcesoria niezbędne do przygotowania domowych wędlin, pieczenia chleba, wyrobu sera, a także do przygotowywania alkoholu takiego jak wino, nalewki, a także domowe piwo.

wealth
Posty: 245
Rejestracja: wt cze 02, 2020 9:02 pm

Re: Zdrowe jedzenie

Post autor: wealth »

Ja ostatnio natrafiłam na napoje owsiane tego typu bee/pl/inka-napoj-owsiany-1-l_p1366451.html i musze przyznać że są warte polecenia. Wcześniej nie korzystałam z takich produktów i widzę ile dobrego organizm przez to stracił

ODPOWIEDZ