Dekoracje do domu

Awatar użytkownika
Neilq59
Posty: 514
Rejestracja: śr maja 08, 2019 10:07 pm

Dekoracje do domu

Post autor: Neilq59 »

Witam, tak jak w tytule... Przymierzam się do zakupu nowych dekoracji do swojego domu, tylko nie wiem na jaką ofertę powinienem się zdecydować. Sporo dobrego słyszałem w sieci o tym sklepie https://www.indelo.pl/ . Faktycznie będzie to dobry wybór? Z tego co widzę to mają oni dość spory wybór i świetne ceny. Dajcie znać co o tym sądzicie.
Każdy, komu drogie są wartości kultury, nie może nie być pacyfistą.

daniecka
Posty: 92
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:52 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: daniecka »

A co powiecie na obrazy? Nie mówię, że zaraz musicie kupić oryginały, ale moim zdaniem taki degas bardzo nowocześnie malował jak na swoje czasy i to może pasować do awangardowych wnętrz. W Pikotece możecie kupić gotowe inspirowane obrazy, czyli reprodukcje. Na początek może wystarczyć.

wealth
Posty: 245
Rejestracja: wt cze 02, 2020 9:02 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: wealth »

Ja odświeżyłam swoje mieszkanie dodając do nich trawy ozdobne. Znalazłam takie na stronie sklep.green-designers/pl/kategoria/trawy-ozdobne i zamówiłam kilka sztuk. Dzięki temu że są one sztuczne nie musze tracić czasu na ich pielęgnacje a wyglądają cały czas jak żywe

Kamilla36
Posty: 729
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: Kamilla36 »

Oprócz dekoracji, czy samego urządzenia mieszkania, bardzo ważna jest czystość w mieszkaniu. Ja lubię korzystać z dobrej jakości detergentów, bo wtedy wiem, że mieszkanie jest porządnie wysprzątane, a na tym mi zależy. Polecam ci zajrzeć na stronę tego sklepu arkachemia/com/pl/ i zamówić sobie chemię online.

nataliajanka
Posty: 160
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:57 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: nataliajanka »

A co sądzicie o tablicy magnetycznej do pokoju dziecka? Moja córka zażyczyła sobie którąś z tych tablice-magnetyczne/com/tablice-szkolne-tryptyk i w sumie to chyba niezły pomysł.

Omnibus
Posty: 65
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:29 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: Omnibus »

Zbliżają się święta, więc ja też będę chciała jakoś ładnie udekorować dom. Najpierw jednak myślę o tym żeby go na nowo zaaranżować. Na przykład z pomocą tej firmy https://projektowanie-wnetrz-online.pl/ ... omu-online . Widziałam, jakie mają ciekawe pomysły na stronie i bardzo mi się spodobały. A Wy korzystaliście już może z pomocy architekta wnętrz?

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: eras65 »

Ja dekoracje do mojego domu cały czas kupuję jeszcze, zamawiam z różnych sklepów. Tutaj https://notodo.pl/industrialne-stoliki- ... nsole-loft właśnie oglądam loftowe meble, myślę że stolik tego typu do salonu by mi się przydał.

kaloczka
Posty: 184
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:12 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: kaloczka »

Mysle,ze przydadza sie np takie haczyki command do obrazków . Czesto w trakcie wieszania zauwazamy, ze nie mamy nic odpowiednio, co nie zniszczy powierzchni scian, warto byc przygotowanym

ODPOWIEDZ