Dekoracje

Tati17
Posty: 11
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 5:16 pm

Dekoracje

Post autor: Tati17 »

Skoro interesuje Cię ten wątek to obowiązkowo zobacz ten tekst. Z doświadczenia uważam, że doczytasz w tym miejscu najpotrzebniejsze dane. Gorąco polecam - szklane24/pl .

Alina
Posty: 354
Rejestracja: czw mar 26, 2020 12:26 pm

Re: Dekoracje

Post autor: Alina »

Ogólnie wybór dekoracji do domu również powinien być przemyślany i zaplanowany. Widziałam na stronie internetowej szkolenia-kargroup.eu/kurs-dekoracja-przestrzeni-online/, że Firma Szkoleniowa Kar-Group oferuje profesjonalne szkolenie właśnie z dekorowania przestrzeni ;) Myślę, że jeśli kogoś interesuje taka tematyka, powinien się na taki kurs zapisać - tym bardziej, że to wcale dużo nie kosztuje ;)

Calina44
Posty: 39
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:51 pm

Re: Dekoracje

Post autor: Calina44 »

Jeśli chodzi o dekoracje do mieszkania bardzo spodobały mi się ostatnio fototapety z Paryżem. Wyglądają naprawdę stylowo i oryginalnie. Od zawsze podobało mi się to miasto, więc fototapety z jego najsłynniejszymi atrakcjami totalnie mnie oczarowały. Na pewno na ścianie prezentowałyby się bajecznie.

Omnibus
Posty: 65
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:29 pm

Re: Dekoracje

Post autor: Omnibus »

Mnie się bardzo podobają różnego rodzaju rośliny doniczkowe i dla mnie właśnie one stanowią najlepszą ozdobę mieszkania. Jeszcze teraz gdy je przesadzę do takich doniczek taniomania/pl/t/donica-rattan , to będą naprawdę pięknie się prezentować. Oferta jest bogata w różne wzory i kolory, a ceny są wyjątkowo przystępne. Sami zobaczcie na stronie.

nymphetamine
Posty: 90
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:18 pm

Re: Dekoracje

Post autor: nymphetamine »

a co myślicie o lustrze jako elemencie dekoracji? Ja marzyłam zawsze o antycznym lustrze, z bogato zdobioną ramą i zleciłam wykonanie takiego lustra profesjonalistom. pan-szklarz/pl/lustra/ to firma, która zajmuje się robieniem luster na wymiar ale również wykonuje takie w stylu antycznym bądź je postarza. Robota perfekcyjna, lustro świetnie prezentuje się w salonie nad kominkiem :)

luna
Posty: 58
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:18 pm

Re: Dekoracje

Post autor: luna »

Tutaj home-you/com/pl/salon/poszewki-dekoracyjne warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych dekoracji praktycznie do każdego wnętrza. Wybór jest ogromny. Każdy z powodzeniem znajdzie tam coś dla siebie. Na pewno warto zwrócić uwagę na naprawdę ciekawe poszewki dekoracyjne, które można idealnie dopasować do danej aranżacji. Pomyślcie o tym.

michalinagrucha
Posty: 82
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:19 pm

Re: Dekoracje

Post autor: michalinagrucha »

świetną formą dekoracji będzie np. wybór tkaniny do kanapy, który będzie wyjątkowo się prezentował i zdobił nasz dom czy mieszkanie. Polecam wejść na stronę kameleon.pro/tkaniny-obiciowe-ekskluzywne , bo firma posiada piękne tkaniny, które idealnie nadadzą się na obicia kanap czy foteli, a dodatkowo dzięki takiemu rozwiązaniu można dać nowe życie naszym starym meblom.

michalinka22
Posty: 35
Rejestracja: sob lis 14, 2020 1:23 pm

Re: Dekoracje

Post autor: michalinka22 »

Dekoracją,która sprawia,że nasze mieszkanie staje się przytulne,rodzinne,są ramki na zdjęcia.Teraz,wiele osób umieszcza ramki na swoich ścianach,dzięki temu w mieszkaniu panuje wyjątkowy klimat.W ramkach z aluramy/pl/ramy-z-tworzywa można umieścić zdjęcia rodzinne albo własne rysunki,własne aranżacje fotograficzne.Jak się okazuje,niby zwykła ramka,a tak wiele może zmienić w naszych wnętrzach.

fanka
Posty: 313
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:25 am

Re: Dekoracje

Post autor: fanka »

Ja ostatnio zrobiłam zamówienie na aliexpress i przyszło mi tydzień temu. Jestem bardzo zadowolona, bo nie przepłaciłam za te zakupy. A uwierzcie mi, że kupiłam naprawdę sporo dekoracji do domu.

kingazajac63
Posty: 8
Rejestracja: pn lis 02, 2020 2:19 pm

Re: Dekoracje

Post autor: kingazajac63 »

Lampiony i donice dla roślin zamówiłam tutaj ogrodolandia/pl/ i jestem bardzo zadowolona. Wzięłam te betonowe bo moj dom jest caly w stylu loft, także wszystko pieknie sie laczy.

ODPOWIEDZ