Nieruchomości

glamka
Posty: 86
Rejestracja: pn lut 08, 2021 1:35 pm

Re: Nieruchomości

Post autor: glamka »

Dokładnie! Ja też! Dlatego ja zdecydowałam się na zakup mieszkania! Niedawno przeprowadzam się do Warszawy :) Chcę zamieszkać w nowoczesnym mieszkaniu na nowoczesnym osiedlu ale w spokojnej okolicy, dlatego wybrałam osiedle Poematu w warszawskim Wawrze

aleksandra
Posty: 155
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:47 pm

Re: Nieruchomości

Post autor: aleksandra »

Jeśli chodzi o zakup nowego mieszkania to uważam, że bardzo dobrym rozwiązaniem będzie deweloper lublin: galadom/pl/ . Firma ta ma w ofercie bardzo duży wybór mieszkań w różnych lokalizacjach w Lublinie. Myślę, że spodobają się Wam ich propozycje. To świetna opcja też właśnie na inwestycję.

fanka
Posty: 313
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:25 am

Re: Nieruchomości

Post autor: fanka »

Ja też znam biuro nieruchomości estatestreet/pl/ które działa na terenie Krakowa. Do tego co juz tu napisano mogę dodać, że to biuro ma dla swoich klientów pakiet dodatkowych usług. W nim znajdują się ubezpieczenia i kredyty. Biuro zawsze służy pomocą w doborze odpowiedniej opcji dla każdego klienta. -

daniecka
Posty: 92
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:52 pm

Re: Nieruchomości

Post autor: daniecka »

Nie jestem na tyle naiwna, by nie wiedzieć, że nieruchomości często padają po prostu ofiarą złodzieja, dlatego moim zdaniem warto się przed tym zabezpieczyć. Jak? A no możecie sprawdzać coś takiego jak ochrona obiektu radom . Moim zdaniem to sposób na bezpieczeństwo, ale również i na spokojną głowę, a to przecież też jest ważne.

fifi
Posty: 304
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:16 pm

Re: Nieruchomości

Post autor: fifi »

Ja jestem zdania, ze nieruchomości najlepiej szukać z pomocą pośrednika np. z ilovekalisz/pl/producent/estate-dealer Nie wyobrażam sobie kupna mieszkania w ciemno od osoby prywatnej. Pośrednik zawsze wszystko dokładnie sprawdzi.

wiesia
Posty: 208
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:38 am

Re: Nieruchomości

Post autor: wiesia »

Jeśli planujecie zakup nieruchomości to polecam skorzystać z oferty biura nieruchomości. Polecam na przykład rzucić okiem na nieruchomości chojnice: immobiliachojnice/pl/nieruchomosci/ . Wybór jest bardzo duży i z pewnością znajdziecie nieruchomość dla siebie.

fanka
Posty: 313
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:25 am

Re: Nieruchomości

Post autor: fanka »

Szukam właśnie namiaru na sprawdzoną i rzetelną firmę, która specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami. Tak naprawdę to myślałam nad podjęciem współpracy z admico/pl/ Dajcie mi koniecznie znać, czy mieliście już okazję z nimi współpracować.

dariab
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 1:34 pm

Re: Nieruchomości

Post autor: dariab »

Wiesz co, od razu pomyśl o ubezpieczeniu. Na przykład na punkta/pl/ubezpieczenie-mieszkania-i-domu/kalkulator/ porównaj sobie oferty ale moim zdaniem takie ubezpieczenie to must have

minka
Posty: 69
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:50 pm

Re: Nieruchomości

Post autor: minka »

Sprzedaż i zakup nieruchomości to poważna inwestycja, dlatego tutaj nie powinno być przypadku. W stolicy działa agencja nieruchomości wedoestates/pl/ . Oni znają dokładnie każdą dzielnicę, więc pomogą przy transakcji. Pokażą też wymarzone lokum w przystępnej cenie, a z klientem będą aż do momentu podpisania umowy z bankiem albo nowym właścicielem.

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Nieruchomości

Post autor: eras65 »

Ja ostatnio dowiedziałem się, że sprzedaż zadłużonego mieszkania spółdzielczego jest możliwa. Czytałem ciekawy artykuł na ten temat na stronie firmy GRB. Zajmują się również skupem takich mieszkań. Zastanawiam się, czy nie skorzystać z ich usług.

ODPOWIEDZ