Pożyczka czy kredyt?

glamka
Posty: 86
Rejestracja: pn lut 08, 2021 1:35 pm

Pożyczka czy kredyt?

Post autor: glamka »

Nie mam stałej umowy o prace i obawiam się że nie dostanę kredytu ale czy mogę starać się o pożyczkę? Gdzie najlepiej wnioskować?

wanila
Posty: 72
Rejestracja: pn lut 01, 2021 9:58 am

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: wanila »

Dostaniesz pożyczkę bez problemu, przecież są Pożyczki przez internet Saverium/pl , tam składasz wniosek i dostajesz ofertę pożyczki od razu od kilku firm pożyczkowych

daniecka
Posty: 92
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:52 pm

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: daniecka »

Fakt jest taki, że pożyczka dla mnie jest jednak przede wszystkim niebankowa, a na coś takiego to ja się dziś nie piszę. Wolę zdecydowanie na przykład kogoś, kto mi pomoże i doradzi. Czyli mam kogoś takiego kredytopole/pl/kredyty-gotowkowe-opole/ na myśli. I jeśli już, to będę zainteresowana w pierwszej kolejności kredytami od banku.

megXX
Posty: 41
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:08 pm

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: megXX »

Zanim zdecydujecie się na taki krok to powinniście być pewni, że dacie radę spłacić należności, z tym może być różnie i znam wiele osób, które borykają się z długami. Takie sytuacje czasem się zdarzają i trzeba temu sprostać. Dobrym rozwiązaniem będzie tu pomoc prawna, poradzenie się kogoś kto się na tym po prostu zna. Zobaczcie sobie tu firmę lexperiens/pl/dochodzenie-roszczen-dla-wierzyciela/kredyty-indeksowane-i-denominowane/ i ich pomoc prawną, w tym i przy dochodzeniu roszczeń.

zuzula12
Posty: 288
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:28 am

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: zuzula12 »

Polecam wam sprawdzić na Trinity Finance to doradcy którzy pomogą każdemu wybrać i uzyskać najlepszy kredyt hipoteczny na rynku, dostosowany do potrzeb i możliwości. Polecam się z nimi skontaktować bo oni mają wiedzę i duże doświadczenie w tej dziedzinie. Uważam że warto skorzystać z takich usług.

pixel
Posty: 80
Rejestracja: pn lis 30, 2020 5:59 am

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: pixel »

Temat jest do obgadania, ale raczej nie między sobą, chociaż polecenia są ogólnie ważne, ale z takim doradcafinansowy-lodz/pl/ekspert-finansowy-piotrkow-trybunalski/ pośrednikiem. Wydaje mi się, że on będzie miał najwięcej wiedzy, a nie tak, że my sobie będziemy strzelać. Ale to oczywiście moje zdanie tylko.

fabryczna
Posty: 147
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:02 pm

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: fabryczna »

Nie ma na to jednej odpowiedzi, ale ja Panu powiem, że można ogólnie się wywiadywać i tak dobierać kredyty. Tu mimookolicznosci/pl/doradca-kredytowy-warszawa/ o hipo na przykład piszą. Kto wie, czy to nie będzie dla was ? Warto sprawdzać nie tylko interesujące nas oferty.

wealth
Posty: 245
Rejestracja: wt cze 02, 2020 9:02 pm

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: wealth »

Ciężko powiedzieć, po prostu trzeba oferty przeanalizować by wybrać najlepszą. I też pamiętajcie o rozsądku by nie zadłużyć się do tego stopnia, że będzie problem ze spłatą. Co prawda możliwa jest konsolidacja chwilówek dla zadłużonych online , ale wiecie - lepiej takich problemów unikać

Kamilla36
Posty: 729
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: Kamilla36 »

Najważniejsze jest to, aby nie mieć wątpliwości, że będzie to dla Ciebie dobra decyzja. W razie jakichkolwiek problemów, przy okazji czytania na temat frankowiczów natknęłam się na klauzule abuzywne w umowach bankowych. Tego typu informacje dostępne są na stronie zyciebezkredytu/pl. Warto tutaj zaglądać, nawet gdy nie jest się frankowiczem.

adela19
Posty: 103
Rejestracja: czw cze 04, 2020 6:57 pm

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: adela19 »

Masz rację, często najlepszym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu konsolidacyjnego. Warto dowiedzieć się więcej o tym produkcie finansowym - tu na przykład wygodnepozyczki/pl/kredyt-konsolidacyjny ciekawe i przydatne informacje. Osoby zadłużone powinny pomyśleć o takim rozwiązaniu, gdyż całościowo pomaga ono rozwiązać problemy ze spłatą.

ODPOWIEDZ