Biznes turystyczny

Awatar użytkownika
PolPol99
Posty: 88
Rejestracja: czw maja 02, 2019 10:07 pm

Biznes turystyczny

Post autor: PolPol99 »

Hejka, wiecie może coś na temat biznesu turystycznego? Zastanawiam się nad rozpoczęciem takiej działalności, jednak chciałbym oczywiście dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Polecicie jakieś ciekawe teksty o tym? Ostatnio przeglądając internet trafiłem na ten link http://www.agroturystyczny24.pl/3-najwi ... znego.html . Co o nim sądzicie? Warto korzystać z tych informacji?
Nie zawracamy, nigdy nie stajemy się ponownie tym, czym byliśmy.Lata nas zmieniają

Domis3223
Posty: 30
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:52 pm

Re: Biznes turystyczny

Post autor: Domis3223 »

Ja chciałabym wyjechać do Hiszpanii niby turystycznie, ale na dłuższy czas tak z 3 miesiące, dlatego poszukuje jakiegoś miejsca, które by mi pomogło w wybraniu odpowiedniego miejsca na nocleg. Kiedyś korzystałam z Centro Brokers, jednak od dłuższego czasu nie mogę się do nich dodzwonić, pomoże ktoś.

luna
Posty: 58
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:18 pm

Re: Biznes turystyczny

Post autor: luna »

Nie da się ukryć, że taki biznes w dzisiejszych czasach nie wróży powodzenia. Dla wielu przedsiębiorców z branży turystycznej mikropożyczka 5000zł była tylko jednorazowym zastrzykiem gotówki, który niejednokrotnie nawet nie pokrył bieżących opłat. Miejmy nadziej, że państwo zdecyduje się na kolejną pomoc, dzięki której firmy - nie tylko z branży turystycznej - będą mogły wyjść z kłopotów.

bellaa
Posty: 193
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:49 pm

Re: Biznes turystyczny

Post autor: bellaa »

Ja potrzebuję rady. Mój lokal działa na wynos i jako tako przynosi nawet zyski. Licze, że już niedługo zostaniemy otwarci. I tak sobie myślę, że na nowy rok przyjdzie czas nowości w moim lokalu. Chcę kupić maszyny do lodów i tak zadziałać. No, ale jakie pucharki do deserów polecacie? Co Waszym zdaniem jest super?

Aramika
Posty: 8
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:58 pm

Re: Biznes turystyczny

Post autor: Aramika »

Zawsze dobrze jest pomyśleć aby wziąć dobry kredyt firmowy Wtedy mamy pewność ze nasza firma będzie mogła sie rozwijać. Wiem jak sama tez miałam początkowo obiekcje, ale poszłam do doradcy finansowego i tam doradzono mi w jakim banku najlepiej wziąć taki kredyt. Tak aby był dla mnie najbardziej korzystny.

fanka
Posty: 313
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:25 am

Re: Biznes turystyczny

Post autor: fanka »

Bez względu na to, jaki biznes prowadzicie - zdecydujcie się na innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest chmura obliczeniowa. Ja na przykład korzystam z opcji dostępnej w cloudferro/com/ i jestem bardzo zadowolona. Dodam, że miałam już kontakt z różnymi firmami, ale ta oferta najbardziej mi odpowiada.

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Biznes turystyczny

Post autor: eras65 »

Ja siedzę w biznesie turystycznym i teraz niedawno zdecydowałem się na outsourcing kadr i płac aby koszty zmniejszyć. To dobre rozwiązanie, tutaj ebrodnica/pl/polecane/12599-outsourcing-uslug-kadrowo-placowych-czy-wlasny-dzial-w-firmie-porownanie.html poczytajcie sobie na czym konkretnie to polega. Coraz więcej firm się na to decyduje.

Kamilla36
Posty: 729
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Biznes turystyczny

Post autor: Kamilla36 »

Na cokolwiek byś się nie zdecydowała, pamiętaj że ważne jest to, aby wszystko w firmie odbywało się w zgodzie z prawem. Warto przeprowadzić też audyt prawny, który zweryfikuje czy tak jest. Dzięki niemu będziesz mogła uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Na stronie: globewings.net/pl/finanse/etapy-procesu-due-diligence.html jest taki audyt szczegółowo opisany.

zuzula12
Posty: 288
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:28 am

Re: Biznes turystyczny

Post autor: zuzula12 »

Firma Blue Oak Advisory są to specjaliści w przypadku doradztwa biznesowego, która pomoże Wam również podczas zrób fuzję firmy . Jeżeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.

Laminka
Posty: 49
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:21 am

Re: Biznes turystyczny

Post autor: Laminka »

Zaczęłam niedawno prowadzić biuro turystyczne i zastanawiam się na tym aby włączyć u nas jakieś doradztwo biznesowe . Zależy mi na usprawnieniu różnych procesów, które u nas zachodzą. Czy ktoś z Was może korzysta z takiej zewnętrznej pomocy? Jeśli tak to podzielcie się proszę uwagami.

ODPOWIEDZ