Oszczędzanie i przyszłość dzieci

bonia123
Posty: 161
Rejestracja: wt paź 20, 2020 1:25 pm

Oszczędzanie i przyszłość dzieci

Post autor: bonia123 »

Moim zdaniem dziecko powinno być uczone oszczędzania już od najmłodszych lat. Znalazłam bardzo ciekawe spostrzeżenia, jak się przygotować do pracy z dzieckiem tak by dbać o przyszłość dzieci generali-investments/pl/contents/pl/klient-indywidualny/chce-zabezpieczyc-przyszlosc-dzieci

fifi
Posty: 304
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:16 pm

Re: Oszczędzanie i przyszłość dzieci

Post autor: fifi »

Ja jestem przerażona inflacją. Ceny cały czas idą w górę i coś czuję, że szybko się to nie zatrzyma. Dlatego zaczęłam korzystać z aplikacji Provema - provema/com/ która pomaga mi zarządzać domowym budżetem i oszczędzać. Dzięki tej aplikacji mogę korzystać z Cash back w sklepach takich jak m.in Lidl oraz ze zniżek na gdy i bilety. Takie oszczedności w skali miesiąca tworzą całkiem niezła sumę.

wanila
Posty: 72
Rejestracja: pn lut 01, 2021 9:58 am

Re: Oszczędzanie i przyszłość dzieci

Post autor: wanila »

Myślałam trochę jak oszczędzić na starość i ewentualnie dla dzieci bo postanowiłam odkładać w ppk a tam te pieniądze są dziedziczone. Nie mam obaw co do programu bo tu mojeppk/pl/serwis na bieżąco sprawdzam ile ma tam mi kasy wpływa

Kamilla36
Posty: 729
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Oszczędzanie i przyszłość dzieci

Post autor: Kamilla36 »

Przy panującej obecnie inflacji, poduszka finansowa jest obowiązkowa. Dzięki niej nie będziesz się bać o jutro, a jeśli nie wykorzystasz pieniędzy z tej poduszki, pieniądze będą na przyszłość Twoich dzieci. Poczytaj na ten temat, a dzięki temu oszczędzanie będzie dużo łatwiejsze.

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Oszczędzanie i przyszłość dzieci

Post autor: eras65 »

Co sądzicie o inwestowaniu na giełdzie w ramach szukania oszczędności? Widziałem, że ten broker j2t.com daje możliwość dostępu do rynków światowych, gdzie można kupić akcje wiodących firm z różnych branż. Aby założyć konto, trzeba założyć aplikację online za pomocą formularza rejestracyjnego.

ODPOWIEDZ