Pożyczka czy kredyt?

Hawana
Posty: 166
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:46 pm

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: Hawana »

Trzeba sobie jasno powiedzieć, banki to potężne instytucje posiadające własną kadrę prawniczą i sądzenie się z nimi bez adwokata nie ma sensu. Sam zdecydowałem się na https://kieler-milon.pl/ ale jeżeli ktoś zna dobrego adwokata w swoim mieście to też OK.

Kamilla36
Posty: 258
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: Kamilla36 »

Ważne, jest abyś dobrze przemyślał swój wybór. Mówię to jako frankowicz, który z konsekwencjami zaciągniętego niegdyś kredytu boryka się do dziś. Na stronie: http://www.biznes-finanse.pl/jak-starac ... -frankach/ znalazłam artykuł, który dał mi nadzieję na lepsze jutro.

minka
Posty: 48
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:50 pm

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: minka »

Nie sądzę żebyś na forum znalazła odpowiednie informacje. Takie decyzje finansowe powinny być podejmowane przy profesjonalnym wsparciu dobrego doradcy kredytowego. Niezależnie od tego skąd jesteś, pomóc ci może ekspert kredytowy Tomasz Wostal. Biuro ma w Warszawie, ale pomaga klientom z całej Polski. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w temacie finansów. Wie jak porównać kredyty i wybrać te najkorzystniejsze.

wealth
Posty: 164
Rejestracja: wt cze 02, 2020 9:02 pm

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: wealth »

Kredyt z banku trudno dostać jeśli zdolności nie ma. Jestem w takiej sytuacji więc mi pozostają trudne kredyty dla zadłużonych w instytucjach pozabankowych. Tam na szczęście ta zdolność nie jest tak istotna i łatwiej dostać pożyczkę

zuzula12
Posty: 281
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:28 am

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: zuzula12 »

Może zobaczcie sobie na ofertę jaka jest na stronie kasa fiskalna gdańsk to licencjonowane urządzenia i akcesoria od najlepszych producentów. ta firma oferuje ich sprzedaż ale też ich serwis. Polecam ich serdecznie.

believe
Posty: 20
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:32 pm

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: believe »

Jeżeli Twoja firma potrzebuje gotówki na przeprowadzenie jakiejś inwestycji to może powinieneś wziąć pożyczkę społecznościową? Masz taką możliwość na stronie https://www.futurecapital.pl/, gdzie prywatni inwestorzy mogą Ci składać propozycję pożyczki, a opiekun aukcji wybierze te najbardziej korzystne. Daj znać, czy spróbowałeś!

fabryczna
Posty: 99
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:02 pm

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: fabryczna »

Czym różni się pożyczka od kredytu? Niestety nie znam się na tych tematach a bardzo potrzebuje gotówki na remont mieszkania. I mam jeszcze pytanie, kiedy trafia się do BIK? Czy małe opóźnienia w ratach również mają swoje konsekwencje. Troszkę poczytałam tutaj https://kredytylublin.com/drobne-opozni ... rat-a-bik/. Ale nie rozumiem wszystkiego dokładnie.

daniecka
Posty: 65
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:52 pm

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: daniecka »

Nie wiem, jak sprawa ma się dziś, ale dawniej to właśnie pożyczki były powiązane z parabankami, a kredyty z bankami. Dlatego raczej sugerowałabym takie podejście, ale to już Wasza sprawa. Co do mnie, to ogólnie powiedziałabym, że warto się konsultować, chociażby z kimś takim: https://bif24.pl/biznes/doradca-kredyto ... spotkanie/ .

bellaa
Posty: 117
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:49 pm

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: bellaa »

Jak interesuje was odzyskiwanie kredytu chf, jak chcecie wygrać walkę z kredytami frankowymi, to na pewno przyda się wam tutaj wsparcie prawnicze. Dlatego warto byłoby zgłosić się do firmy https://www.replan.pl/ , która dokładnie analizuje umowy i zastosowuje odpowiednie działania, aby wyszło na korzyść na klienta. Sama też chce skorzystać z ich usług.

eras65
Posty: 161
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Pożyczka czy kredyt?

Post autor: eras65 »

Tak naprawdę najważniejsze jest to, aby wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję i ofertę. Z czystym sumieniem polecam Ci zajrzeć tutaj: https://pozyczkipozabankowe.olx.pl/ . Tu na pewno uda Ci się znaleźć miejsce, w którym bezpiecznie można wziąć kredyt.

ODPOWIEDZ