Stomatolog

deborah
Posty: 552
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:15 pm

Stomatolog

Post autor: deborah »

Stomatolog Kraków - szukam doświadczonego dentysty, który podejmie się wyrwania ósemki. Jaki gabinet możecie mi polecić?

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Stomatolog

Post autor: eras65 »

Mi potrzebny stomatolog, który wykona mi rtg zębów w częstochowie. Widziałem, że w klinice stomatologiaprzyszłości mają taką ofertę i dysponują zaawansowanym sprzętem dentystycznym. Wśród stomatologów widziałem wiele znanych nazwisk, więc jestem pewien, że ten wybór będzie dobry

Kamilla36
Posty: 729
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Stomatolog

Post autor: Kamilla36 »

A poleca ktoś stomatolog w Łęcznej ? Ne ukrywam, że poszukuję kogoś sprawdzonego, bo czeka mnie dość długie leczenie zębów i chciałabym trafić na kogoś, kto faktycznie zna się na swojej pracy i kto odpowiednio będzie mógł podjąć się całego leczenia.

bellaa
Posty: 193
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:49 pm

Re: Stomatolog

Post autor: bellaa »

"Natomiast mnie interesowała stomatologia dziecięca kielce, ponieważ musiałabym z moimi dziećmi wybrać się już na pierwszą wizytę. Czy możecie zatem mi polecić jakieś sprawdzone miejsce? Szczerze, to znalazłam w sumie PLATINUM DENT i zastanawiam się nad nimi, co wy na to?"

manana
Posty: 115
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:48 am

Re: Stomatolog

Post autor: manana »

Ja mogę podzielić się z Wami namiarem na świetną klinikę stomatologiczną z Brodnicy, to Perfect Smile https://perfektsmile.pl/. Kompleksowa oferta leczenia, możliwość wykonania badań diagnostycznych na miejscu. Warto docenić indywidualne podejście do pacjenta oraz fakt, że leczenie jest skuteczne a do tego bezbolesne :)

ODPOWIEDZ