Urządzanie biura

Makówka
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 10:39 pm

Urządzanie biura

Post autor: Makówka »

Czy u Was po koronawirusie zmienia się sposób funkcjonowania biura?

Linea
Posty: 36
Rejestracja: pt mar 13, 2020 3:20 pm

Re: Urządzanie biura

Post autor: Linea »

U nas i u naszych znajomych są plany na zmiany. Najczęściej zmniejszana jest powierzchnia samego biura. Za to zwiększa się przestrzeń (na razie w planach) sal konferencyjnych i przestrzeni socjalnej czy miejsca dla klientów. Mam nadzieję, że to będzie z korzyścią dla wszystkich. U nas plany z mian przygotowuje firma Nonameoffice/pl, która zajmuje się projektowaniem i urządzaniem biur. Proponują np nowe rozwiązania w postaci paneli ściennych nonameoffice/pl/panele-scienne/

michalinagrucha
Posty: 82
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:19 pm

Re: Urządzanie biura

Post autor: michalinagrucha »

Urządzanie biura czy sklepu należy dokładnie przemyśleć i szukać rozwiązań, które będą nie tylko praktyczne, ale także będą podobały się klientom. Na stronie ergostore/pl/oferta/aranzacja-i-projektowanie-wnetrz-sklepowych/ znajdziecie więcej informacji o propozycji firmy ergostore, która zaprojektuje dla was wnętrza, z zastosowaniem wszelkich dodatków np. stojaków czy wieszaków. Wszystko będzie do siebie pasowało i komponowało się z charakterem przestrzeni. Myślę, że zaufanie doświadczonym osobom i firmom będzie procentowało w przysżłości.

kamilka45
Posty: 18
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:55 pm

Re: Urządzanie biura

Post autor: kamilka45 »

Moim zdaniem jak się ma biuro to też trzeba mieć wiele oprogramowań, dobrze poukładaną dokumentację itp. Warto zerknąć na propozycje na SER Group moim zdaniem jak się już remontuje biuro to można też poukładać wszystko i załatwić w jednym miejscu.

fajer
Posty: 102
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:04 pm

Re: Urządzanie biura

Post autor: fajer »

Urządzanie biura jest bardzo ważnym zadaniem, dlatego też tak bardzo zależy nam na tym aby w biurze mieć jak najlepiej wszystko zgrane. ?Jak szukałam jakiś sprzętów do biura to trafiłam na ich ofertę artigraf/pl/oferta/gadzety-reklamowe/gadzety-biurowe/zestaw-biurowy-zestaw-do-pisania i tak sobie pomyślałam, że takie akcesoria biurowe mogą stanowić całkiem fajny pomysł jako gadżety reklamowe. W końcu w biurze gumki czy temperówki przydadzą się. A jak będzie na nich nasze logo to i o naszej formie będą pamiętać.

Kejsi0
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:43 pm

Re: Urządzanie biura

Post autor: Kejsi0 »

Koronawirus sporo poprzestawiał, zmieniał w funkcjonowaniu firm. Sporo działa zdalnie, pracownicy wykonują prace w swoich domach, albo zmianowo przyjeżdżają do biura. Tu też można i pomyśleć jak odpowiednio urządzić biuro do tego aby teraz i na przyszłość było bardziej bezpieczne. Znalazłam tak na stronie mikomaxsmartoffice/com/pl/produkt/hush-meet-l/ specjalne kabiny do izolacji, ale i też po prostu do spokojnej, cichej pracy w biurze. Powinny bardzo dobrze się sprawdzić do pracy.

luna
Posty: 58
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:18 pm

Re: Urządzanie biura

Post autor: luna »

Na pewno warto w pierwszej kolejności zastanowić się nad remontem biura, aby przystosować daną powierzchnię do konkretnych potrzeb. Tutaj fitout.warszawa/pl jest ciekawa propozycja. Oferują oni bowiem realizacje fit out. Taki kompleksowy remont biura, to naprawdę super sprawa. Pomyślcie o tym.
Ostatnio zmieniony pn mar 29, 2021 10:49 pm przez luna, łącznie zmieniany 1 raz.

agis
Posty: 5
Rejestracja: pt lut 26, 2021 6:21 pm

Re: Urządzanie biura

Post autor: agis »

Jeśli poszukujecie kopert bąbelkowych, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj biurwa/pl/koperty-babelkowe . Jest tam szeroki asortyment w tym zakresie. Pozy plusem jest to, że można tam również kupić inne akcesoria biurowe. Ten sklep, to miejsce, gdzie można się kompleksowo zaopatrzyć. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

wassa
Posty: 148
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:50 am

Re: Urządzanie biura

Post autor: wassa »

Na pewno warto pamiętać o wyborze funkcjonalnych i dobrych jakościowo mebli. Jeśli w Waszym biurze macie też salę konferencyjną i szukacie do niej wygodnych krzeseł to warto zapoznać się z ofertą sklepu Świat Krzeseł swiat-krzesel/pl/pol_m_Biuro-Lokal_Krzesla-konferencyjne-240.html. Szeroki asortyment, atrakcyjne ceny, szybka realizacja zamówień.

zuzula12
Posty: 288
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:28 am

Re: Urządzanie biura

Post autor: zuzula12 »

Remontując swoje biuro warto zwrócić uwagę na komfort podczas pracy naszych pracowników. Polecam Wam ergonomiczny fotel biurowy , są bardzo wygodne, różnorodność kolorów, a także rodzajów modeli, sprawia że dla każdego coś się znajdzie.

ODPOWIEDZ