Gadżety reklamowe

Awatar użytkownika
podiumm
Posty: 112
Rejestracja: sob cze 01, 2019 10:07 pm

Gadżety reklamowe

Post autor: podiumm »

Cześć. Mój syn zakłada właśnie swoją własną działalność gospodarczą i poszukuję dobrej oferty gadżetów reklamowych. Jesteście może w stanie coś zasugerować w tym zakresie tematycznym? Ja się na tym kompletnie nie znam. Co byście powiedzieli np. na propozycje od regalo.pl
Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną.

Awatar użytkownika
kamyk
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:46 pm

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: kamyk »

Niestety nie znam się na tym. Nie pomogę Ci.
Podróż jest jak gra, zawsze towarzyszy jej korzyść albo strata, i to zwykle z nieoczekiwanej strony.

Hawana
Posty: 170
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:46 pm

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: Hawana »

Rollupy są bardzo popularne i może to nimi się warto zainteresować? Zajmują mało miejsca, a zarazem można na nich umieścić dużo informacji. Swojego czasu zamawiałem rollupy w firmie retio/pl/ i służą mi do tej pory, także ich mogę polecić z pełną świadomością.

Awatar użytkownika
Adama199
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:40 am

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: Adama199 »

Myślicie, że warto się na to zdecydować? Będe wdzieczny za pomoc.
"Dawniej do podglądania służyły ciekawskim wizjery w drzwiach, dzisiaj zastąpiły je portale społecznościowe."

deborah
Posty: 552
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:15 pm

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: deborah »

Warto zainwestować również w tradycyjne formy promocji - np. flagi reklamowe. Dobzre sprawdzą się również banery umieszczone w całym mieście :)

fabryczna
Posty: 147
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:02 pm

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: fabryczna »

Nie, ja bym dziś nie w gadżety zainwestowała, tylko w to, co ma Exposite w zanadrzu. Mówię głównie o materiałach POS do sklepów. Przecież wiadomo nie od dziś, że to właśnie ma wzięcie. A chodzi o to, żeby jednocześnie pokazać się, ale i dać zapamiętać. A to może w sumie zadziałać. Co myślicie?

Alina
Posty: 354
Rejestracja: czw mar 26, 2020 12:26 pm

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: Alina »

Sądzę, że przydać mogą się również jakieś fajne potykacze reklamowe. Widziałam, że można takie zamówić w sklepie internetowym tablice-magnetyczne/com/potykacze-reklamowe. Polecam więc się tam rozejrzeć w wolnej chwili ;)

Kamilla36
Posty: 729
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: Kamilla36 »

Chociaż reklama jest istotna, równie ważne jest rozwijanie firmy. Przede wszystkim warto korzystać po nowoczesne rozwiązania, które dostępne są na tej stronie]. Warto dać szansę tej firmie i zdecydować się na coś dostępnego w szerokiej ofercie tej firmy.

zuzula12
Posty: 288
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:28 am

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim zainteresowanym tematem polecam usługi z strony seo-pl/blog/jak-wypromowac-nowy-sklep-internetowy/ . W przypadku działań marketingowych w internecie warto korzystać z pomocy ekspertów, aby wyniki były jak najlepsze. Co o tym sądzicie?

fifi
Posty: 304
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:16 pm

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: fifi »

Oczywiście gadżety reklamowe są jak najbardziej ok. Warto w nie zainwestować. Jednak na początku skupiłabym się na stronie internetowej - inspiracjemarketingowe/pl/ile-kosztuje-stworzenie-strony-internetowej/ oraz reklamie w internecie. Gadżety reklamowe świetnie się sprawdzą m.in na targach branżowych.

ODPOWIEDZ