Sklep e-commerce czy biznes lokalny?

Awatar użytkownika
PolPol99
Posty: 88
Rejestracja: czw maja 02, 2019 10:07 pm

Sklep e-commerce czy biznes lokalny?

Post autor: PolPol99 »

Cześć! Od dłuższego czasu zastanawiam się nad stworzeniem własnego biznesu. Mam jednak dylemat czy zdecydować się na sklep e-commerce, czy może na biznes lokalny. Znacie się na tym i możecie coś polecić? Dzisiaj udało mi się trafić na ten tekst https://investmap.pl/sklep-e-commerce-c ... ny.a146872 , który przedstawia w ciekawy sposób wady oraz zalety takich rozwiązań. Co o tym sądzicie?
Nie zawracamy, nigdy nie stajemy się ponownie tym, czym byliśmy.Lata nas zmieniają

luna
Posty: 58
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:18 pm

Re: Sklep e-commerce czy biznes lokalny?

Post autor: luna »

Myślę, że lokalny biznes, który z czasem stanie się ogólnokrajowy, a może nawet będziecie współpracować z firmami zza granicy. Pomyślcie koniecznie o uprawie pieczarek. Takie rozwiązanie naprawdę się sprawdza. Nie jest to takie trudne jakby się mogło wydawać. Tutaj luckygrower/com warto sobie zerknąć. Można tam zakupić praktycznie całe wyposażenie. Wybór jest tam ogromny.

akacja56
Posty: 25
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:25 pm

Re: Sklep e-commerce czy biznes lokalny?

Post autor: akacja56 »

W każdym biznesie przyda się system płatności online. Widziałam ciekawe propozycje na bluemedia/pl/oferta/platnosci/platnosci-online . Moim zdaniem warto szukać nowych technologii i bezpiecznie prowadzić biznes w sieci.

pixel
Posty: 80
Rejestracja: pn lis 30, 2020 5:59 am

Re: Sklep e-commerce czy biznes lokalny?

Post autor: pixel »

Prawda jest taka, że niestety, ale nikt nie może Wam na to pytanie odpowiedzieć, bo to Ty musisz znać specyfikę miejsca, w którym chcesz założyć biznes. Chodzi o to, że jeden będzie mógł na przykład przygotować świetne referencje, bo wie, co na rynku jest potrzebne, a ktoś inny nie wie. Ale bez względu na to, jaki biznes prowadzisz, ważne jest zabezpieczenie współników .

Awatar użytkownika
anikaj
Posty: 278
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:31 pm

Re: Sklep e-commerce czy biznes lokalny?

Post autor: anikaj »

Jeżeli zdecydujesz się na biznes lokalny to może przydać Ci się kartoteka magazynowa. Jeżeli szukałbym czegoś sprawdzonego w tym temacie to ja polecić mogę Ci https://www.drukarniasieradzki.pl/produ ... nowa-m-19/ . Mają tam najlepsze rozwiązania pod tym kątem. Od jakiegoś czasu korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony.
Leniwy: człowiek, który nie udaje, że pracuje.

fanka
Posty: 313
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:25 am

Re: Sklep e-commerce czy biznes lokalny?

Post autor: fanka »

Jeżeli zdecydujecie się na sklep internetowy, to musicie zadbać przede wszystkim o system płatności dla swoich klientów. W tym przypadku najlepiej postawić na sprawdzone firmy takie jak przelewy24/pl/do-pobrania#wtyczki które swoje usługi świadczą na bardzo wysokim poziomie.

pixel
Posty: 80
Rejestracja: pn lis 30, 2020 5:59 am

Re: Sklep e-commerce czy biznes lokalny?

Post autor: pixel »

Nie można tego ogólnie roztrząsać, nie znając ani rynku, ani możliwości, jakie po prostu są do tego zrobione. W jednym mieście nie warto coś otwierać, ale w następnym już tak. Ja myślę nad filią Open Finanse z tą rentownafranczyza/pl/ pomocą. Myślę, że mogłabym w ten sposób zarabiać. To by mi akurat bardzo pasowało, lubię takie pośrednictwo.

bellaa
Posty: 193
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:49 pm

Re: Sklep e-commerce czy biznes lokalny?

Post autor: bellaa »

Niezależnie do tego na co się zdecydujecie, przyjdzie wam również operować różnymi ważnymi danymi. Dlatego warto zadbać o takie kwestie, jak dyski twarde oraz wszelkie biznesowe oprogramowania. Bez tego nie szłoby efektywnie działać.

fabryczna
Posty: 147
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:02 pm

Re: Sklep e-commerce czy biznes lokalny?

Post autor: fabryczna »

Nie jest łatwo na to pytanie odpowiedzieć, ale jeśli macie czas, to dokładnie zbadajcie rynek. Żebyście nie wyszli na tym, jak przysłowiowy Zabłocki. Jeśli o mnie chodzi, to ja mogę powiedzieć, że ważnym elementem dla spółek jest dziś dematerializacja akcji . Co prawda przepisy są wprowadzone od marca, ale należy się już przygotowywać.

gamienka
Posty: 40
Rejestracja: pt lut 12, 2021 11:51 pm

Re: Sklep e-commerce czy biznes lokalny?

Post autor: gamienka »

:)

ODPOWIEDZ