Hobby

Lidiann00
Posty: 112
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:50 am

Re: Hobby

Post autor: Lidiann00 »

Moim hobby jest rozwój osobisty. Jestem architektem i korzystam ostatnio z programu cubicorb/com/pl/programy/bricscad/, dzięki któremu poprawiłam umiejętność projektowania CAD. Program znacznie ułatwia moją pracę i uczy mnie nowych rozwiązań, których wcześniej nie znałam.

alta2
Posty: 22
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:55 pm

Re: Hobby

Post autor: alta2 »

A co powiecie na naukę języka angielskiego? Dla mnie to na przykład przyjemność. Jakbym nie widziała efektów, to pewnie by tak nie było. Ale dzięki youtu.be/ujzXwSeWEd8 idzie mi naprawdę dobrze. Największa zasługa to samego lektora, że tak prosto wszystko tłumaczy, bez problemu się zapamiętuje.

wiesia
Posty: 208
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:38 am

Re: Hobby

Post autor: wiesia »

Pytanie jak w temacie. Co robicie w czasie wolnym? Lubicie słuchać muzyki? Co powiecie na przykład na winylownia/pl/pl/products/sanah-irenka-lp-104315.html ? Uważam, że muzyka z gramofonu brzmi dużo lepiej niż z komputera.

Awatar użytkownika
Neilq59
Posty: 514
Rejestracja: śr maja 08, 2019 10:07 pm

Re: Hobby

Post autor: Neilq59 »

Moim hobby jest uczęszczanie na lekcje tańca i teatru. Chodzę na nie do Stargardzkiego Centrum Kultury, o którym możecie przeczytać na stronie https://sexactive.pl/stargard/stargardz ... um-kultury. Jest tutaj bardzo duży wybór zajęć kulturalnych, dlatego jestem przekonany, że znajdziesz coś dla siebie!
Każdy, komu drogie są wartości kultury, nie może nie być pacyfistą.

Kamilla36
Posty: 729
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Hobby

Post autor: Kamilla36 »

A gracie w gry online? Jeśli tak, polecam gry zuma

Szot
Posty: 167
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:02 pm

Re: Hobby

Post autor: Szot »

Rany, teraz jest tyle różnych możliwości, że chyba ciężko mieć jedno hobby. Ja ostatnio odkryłam świetne zajęcie - komponowanie lasu w słoiku. Na pierwszy rzut oka wydaje się to trudne ale nic bardziej mylnego. Tu growitbox/com/warsztaty znajdziecie kurs tworzenia lasu od podstaw. Jeśli lubicie tego typu prace to naprawde polecam.

megXX
Posty: 41
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:08 pm

Re: Hobby

Post autor: megXX »

Hobby to może za dużo powiedziane, no ale lubię grać gry. Jak miałabym wskazać co chciałabym robić w wolnym czasie to właśnie grać np. w FIFA 22 PS5, albo i w coś innego, mam w sumie całkiem sporo gier na konsole, dużo nowości, więc jest jak najbardziej w czym wybierać.

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Hobby

Post autor: eras65 »

A czy ktoś tutaj ma takie hobby jakim jest jazda konna? Bo ja chcę zacząć jeździć i chciałem jakieś wskazówki przydatne posłuchać. Tutaj equishop/com/pl/23-kask-jezdziecki-kask-do-jazdy-konnej już zamówiłem kask i do tego jeszcze inne akcesoria i czekam na dostawę tylko jeszcze.

fanka
Posty: 313
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:25 am

Re: Hobby

Post autor: fanka »

Moim hobby jest zdecydowanie muzyka. Dlatego poważnie myślę o zakupie nowego głośnika z wbudowanym radiem. Widziałam, że na stronie audiohead/pl/glosniki-bluetooth-z-radiem-fm-ranking/ jest ranking takich głośników, także za pewne wybiorę dla siebie coś odpowiedniego.

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Hobby

Post autor: eras65 »

Interesujesz się muzyką? Czujesz, że to coś dla Ciebie niezwykle ważnego. Na pewno w takim wypadku docenisz dobrej jakości profesjonalny sprzęt muzyczny. Polecam w takim wypadku postawić na sprzęt muzyczny ze sklepu https://www.premiumsound.pl/ Warto sprawdzić ich ofertę!

ODPOWIEDZ