Jaki telewizor

nymphetamine

Jaki telewizor

Post autor: nymphetamine »

Cześć, zastanawiam się nad zakupem nowego telewizora, który zadowoliłby całą rodzinę. Z racji tego, że uwielbiam netflixowe seriale, mąż piłkę nożną a dzieciaki grać na konsoli, zastanawiam się nad wyborem czegoś z górnej półki. Koleżanka wysłała mi stronę, na której znajduje się mnóstwo ofert, nowoczesnych telewizorów taniomania/pl/t/telewizory-4k-75-cali . Co myślicie o takiej wielkości? Nie za duże jak do salonu?

betina

Re: Jaki telewizor

Post autor: betina »

zerknij sobie moze na te telewizory lcd wlasnie ja trafilam na ten serwis calkowicie przypadkowo! :) i dobrze sie stalo, bo za jakis czas bede potrzebowala wystawic kilka ogloszen. to duzy portal ogloszeniowy, gdzie swoje oferty mogą umieszczac osoby z calej Polski, i to za darmo. ogloszenia drobne, lokalne, no full wypas, strona przejrzysta, wszystko w swoim miejscu

Omnibus

Post autor: Omnibus »

Mój mąż stwierdził, że trzeba kupić nowy telewizor. Jednak po co, skoro jeszcze można dać go do przeglądu. Może wyjdzie taniej. Gdzieś znalazłam informacje, że jest zespół fachowców Quadra NET quadra-net/pl/ , którzy naprawiają sprzęt i urządzenia różnych marek. Poza tym dla mnie liczy się doświadczenie i ich korzystne rozwiązania.

wassa

Post autor: wassa »

Wybór telewizora to jedno ale moim zdaniem warto też pomyśleć o ciekawej kablówce :) w końcu zbliżają się długie, zimowe wieczory. ja korzystam z oferty firmy Elpos http://elpos.net/. Jak mieszkacie w Białymstoku to warto skorzystać, działają tu na lokalnym rynku. Znajdziecie tu też szybki i stabilny internet a także telefony stacjonarne.

ODPOWIEDZ