Egzotyczne wakacje

funt
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 31, 2020 11:39 am

Egzotyczne wakacje

Post autor: funt »

Cześć wszystkim! Mimo, że pandemia szaleje, to ja nie rezygnuję z marzeń o jakiejś fajnej, egzotycznej podróży :) Od zawsze marzy mi się Japonia. Co to musi być za kraj! Bardzo chciałem w tym roku (pewnie pod koniec 2020) zrealizować swoje marzenie i z biurem ctpoland/com/pl/nowosci-2020 wybrać się do Kraju Kwitnącej Wiśni. Może ktoś z Was miał okazję tam być? Albo w jakims innym, azjatyckim regionie?

fajer
Posty: 102
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:04 pm

Re: Egzotyczne wakacje

Post autor: fajer »

Może i takie egzotyczne wakacje mają swoje uroki ale ja tam od zawsze twierdziłam, że nasz kraj jest bardzo piękny i warto najpierw zwiedzić wszystkie jego zakątki. Dlatego też chcę w końcu pojechać na Mazury i rozglądam się za atrakcjami. Trafiłam na taką stronę netta-jachty/pl/czarter-jachtow-motorowych-mazury/ w którym opisane zostało, że podczas żeglugi można nie tylko świetnie się bawić ale także wiele pięknych widoków zobaczyć

Laminka
Posty: 49
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:21 am

Re: Egzotyczne wakacje

Post autor: Laminka »

Jakoś nie mam chęci na egzotyczne wojaże, ale z przyjemnością skorzystam z oferty, która opisana jest na tej stronie castlesandpalaces.eu/pl . Poznanie całego szlaku od Dolnego Śląska aż do Wschodnich Czech byłoby nie lada frajdą. Zwłaszcza że przy okazji można poznać najpiękniejsze zabytki w formie zamków i pałaców. Historia tych obiektów musi być niesamowicie ciekawa.

pudelek
Posty: 74
Rejestracja: czw sie 06, 2020 6:49 pm

Re: Egzotyczne wakacje

Post autor: pudelek »

Witajcie. Wzeszłym roku byliśmy na takich egzotycznych wakacjach i muszę powiedzieć, że do bardzo udanych nie należały. Dlatego też tym razem wolę wydać więcej ale spędzić wakacje w kraju. Dlatego też zdecydowałam się na wyjazd nad morze. Tym bardziej, że tutaj baltichome/pl/swinoujscie/pokoje udało mi się bez problemu znaleźć kilka bardzo komfortowych pokoi i to w niedalekim sąsiedztwie morza.

wealth
Posty: 245
Rejestracja: wt cze 02, 2020 9:02 pm

Re: Egzotyczne wakacje

Post autor: wealth »

Kto co woli tak naprawdę. Nie zawsze trzeba wybierać się w egzotyczne rejony by cieszyć się wakacjami. Widzałam na urlopbezgranic/pl/wycieczki-dla-osob-niepelnosprawnych/ wycieczki dla osób niepełnosprawnych np. we włoskie góry czy na Kaszuby i to moim zdaniem równie dobre kierunki podróży

Alina
Posty: 354
Rejestracja: czw mar 26, 2020 12:26 pm

Re: Egzotyczne wakacje

Post autor: Alina »

A my raczej w tym roku wybierzemy się nad polskie morze ;) Udało nam się jak na razie trafić na ciekawą ofertę hotelu Zalewski na stronie internetowej hotelzalewski/pl/. Jak widać hotel znajduje się w Mrzeżynie, jest tam basen, strefa Wellness oraz dobra restauracja. Jak sądzicie, czy to będzie dobry wybór? Czy ktoś z Was miał okazję wcześniej wypoczywać w tym miejscu?

fajer
Posty: 102
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:04 pm

Re: Egzotyczne wakacje

Post autor: fajer »

Także nie jestem za takimi egzotycznymi wyjazdami. Poza tym w kraju także można spędzić miło czas. Chociażby we Warszawie jest Restauracja U Wienawy w której to przeniesiemy się do przedwojennych czasów poprzez kuchnię oficerską nawiązującą do kulinarnej historii Polski. A przecież nie zawsze mamy okazję skosztować dań oficerskich o to w tak klimatycznym miejscu.

zuzula12
Posty: 288
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:28 am

Re: Egzotyczne wakacje

Post autor: zuzula12 »

Egzotyczne wakacje są ciekawym pomysłem. Wraz z rodziną w tym roku wybraliśmy wakacje nad polskim morzem. Polecam Wam Wakacje nad morzem , apartament jest w doskonałej lokalizacji blisko morza, usytuowany jest w małej miejscowości dzięki czemu na plaży z pewnością unikniemy tłumów ludzi. Polecam zapoznać się z całą ofertą.

fifi
Posty: 304
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:16 pm

Re: Egzotyczne wakacje

Post autor: fifi »

A może Patagonia? Zobacz sobie ofertę firmy Sunsara - sunsara/pl/patagonia/ Organizują niesamowite wyprawy do najróżniejszych miejsc na świecie. Ja chcę się w 2022 wybrać z nimi na taką wyprawę. To musi być coś niesamowitego.

Awatar użytkownika
Neilq59
Posty: 514
Rejestracja: śr maja 08, 2019 10:07 pm

Re: Egzotyczne wakacje

Post autor: Neilq59 »

Niestety, na egzotyczne wakacje nas nie stać, ale razem z dzieckiem mamy taką tradycję, że urządzamy sobie piknik. Z tego względu zakupiłam ostatnio koc piknikowy ze strony https://regalo.pl/kategoria-produktu/wy ... piknikowe/ - już nie mogę się doczekać, aż go przetestujemy.
Każdy, komu drogie są wartości kultury, nie może nie być pacyfistą.

ODPOWIEDZ