Łyżwy

nymphetamine
Posty: 90
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:18 pm

Łyżwy

Post autor: nymphetamine »

Cześć jakie łyżwy preferujecie, figurówki czy hokejowe? Nie miałam pojęcia czym się różnią więc szukałam informacji w necie. Trafiłam na stronę magazyn.ceneo/pl/artykuly/Jakie-lyzwy-wybrac-Wskazowki-dla-poczatkujacych-i-zaawansowanych dzięki której znalazłam model i rodzaj odpowiedni pod mój typ jazdy. Jeżeli również macie podobny problem to koniecznie tam zajrzyjcie.

porzeczka
Posty: 34
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:12 pm

Re: Łyżwy

Post autor: porzeczka »

Uwielbiam jazdę na łyżwach,co prawda uprawiam ten sport czysto hobbistycznie,ale mimo wszystko jestem ich wielką fanką.W ostatnim czasie wielu ludzi korzysta z miejskich lodowisk,nie są one już miejscem,gdzie jeżdżą głownie dzieci,starsi też decydują się na zabawę na lodzie.Hokejówki wybiera chyba więcej chłopców niż dziewczyn,ale i tak najważniejsze to zarazić dziecko miłością do sportu.Dobrej jakości łyżwy,ale też wszelki sprzęt do uprawiania sportów letnich,wodnych,ale też tych uprawianych w domu znajdziecie w sklepie sportowym Spokey.
Oferuje on rowery treningowe,bieżnie,ale też rolki dla dzieci czy hulajnogi elektryczne.

adela19
Posty: 103
Rejestracja: czw cze 04, 2020 6:57 pm

Re: Łyżwy

Post autor: adela19 »

Zimą łyżwy jak najbardziej. Ale pozostałą część roku raczej nie będą przydatne. Jednak jest alternatywa. To rolki. Teraz jest wielu producentów i każdy znajdzie model dla siebie. Wiem, że tutaj movino/com/pl/rolki/ mają szeroki asortyment i warto poszukać modelu dla siebie.

ODPOWIEDZ