Szukam przedszkola

Awatar użytkownika
anikaj
Posty: 278
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:31 pm

Szukam przedszkola

Post autor: anikaj »

Cześć. Jak w temacie szukam dobrego przedszkola integracyjnego na terenie Warszawy. Jesteście może w stanie coś polecić w tym zakresie tematycznym? Ja się obecnie zastanawiam nad https://malemisie.pl/organizacja/PrzedszkoleHawajska/ Co na ten temat sądzicie?
Leniwy: człowiek, który nie udaje, że pracuje.

pisarka
Posty: 15
Rejestracja: czw lut 04, 2021 9:51 am

Re: Szukam przedszkola

Post autor: pisarka »

Kiedy już znajdziesz godne zaufanie przedszkole dla swojego dziecka,zadbaj też o zakup wyprawki,niestety, ale teraz, trzeba przeznaczyć na to sporo pieniędzy,wymagane są bowiem kolorowe nie tylko kredki,mazaki ,ale też szkicowniki,masy plastyczne,szablony,cienkopisy, a to dostaniesz w dobrej cenie tylko w hurtowni ADK Papierniczy adkpapierniczy/pl/

Kamilla36
Posty: 729
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Szukam przedszkola

Post autor: Kamilla36 »

Dla mnie bardzo ważny jest rozwój mojego dziecka, no i przyznam szczerze, że już szukamy dla dziecka jakiegoś najlepszego przedszkola. Wybór wcale nie jest łatwy, ale na szczęście znajoma podesłała mi namiary na przedszkole alaikot/pl/ , które jest świetne.

wealth
Posty: 245
Rejestracja: wt cze 02, 2020 9:02 pm

Re: Szukam przedszkola

Post autor: wealth »

Już na pewno dzieciaczki codziennie maszerują do przedszkoli, w końcu odbył się dzień przedszkolaka 2022 . Jak sobie maluszki radzą? Tęsknią za rodzicami?

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Szukam przedszkola

Post autor: eras65 »

A po przedszkolu to ja wam powiem że warto się zastanowić jakie ubezpieczenie szkolne wybierzecie dla swojego dziecka. BO na pewno warto mieć takie dodatkowe wykupione, ja sam się o tym przekonałem na przykładzie mojego syna.

Awatar użytkownika
Siepet
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 07, 2022 8:50 pm

Re: Szukam przedszkola

Post autor: Siepet »

Warto posprawdzać opinie w internecie. Tam dowiesz się więcej.
Życie jest jak echo: jeśli nie podoba ci się to, co ci odsyła, musisz zmienić wiadomość, którą wysyłasz.

wiesia
Posty: 208
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:38 am

Re: Szukam przedszkola

Post autor: wiesia »

Najlepiej wybierać takie placówki właśnie z polecenia. My zdecydowaliśmy się na Przedszkole Złota Rybka Białołęka Warszawa: http://przedszkole.warszawa.pl/ i był to strzał w dziesiątkę. Córka jest zadowolona, my także.

aleksandra
Posty: 155
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:47 pm

Re: Szukam przedszkola

Post autor: aleksandra »

A czy wiecie, w jaki sposób najlepiej zarządzać przedszkolem? Z całą pewnością przyda się Wam profesjonalny system, stworzony właśnie w tym celu. Na stronie https://stoperek.pl/zglaszanie-nieobecn ... zedszkolu/ zapoznacie się z nim bliżej.

Awatar użytkownika
Chipsu
Posty: 9
Rejestracja: pt lut 02, 2024 10:39 pm

Re: Szukam przedszkola

Post autor: Chipsu »

Najpierw posprawdzaj opinie w internecie. Tam znajdziesz więcej informacji na temat danego lokalu.
Życie jest zbyt krótkie, by je marnować, spełniając marzenia innych ludzi.

ODPOWIEDZ