Wycena nieruchomości

deborah
Posty: 552
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:15 pm

Wycena nieruchomości

Post autor: deborah »

Wycena nieruchomości Katowice - jaką firmę polecacie? Odziedziczyłam mieszkanie i chciałabym poznać jego dokładną wartość.

alta2
Posty: 22
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:55 pm

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: alta2 »

Tak się złożyło, że ja też odziedziczyłam mieszkanie po dziadkach tyle, że w Warszawie. Jednak póki co nie interesuję się wyceną, postanowiłam w nim zamieszkać. Samo osiedle bardzo zadbane, zarządca per modum widać, że też się stara. Dzięki temu mieszka się po prostu super, bezproblemowo.

fifi
Posty: 304
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:16 pm

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: fifi »

Ja zastanawiam się nad mieszkaniem w Gdańsku z activa/pl/ Myślę, że bedzie idealne na wynajem. Chcemy zainwestować nasze oszczędności i uchronić je przed inflacją. Nieruchomości według mnie są najlepszym wyjściem.

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: eras65 »

Skoro odziedziczyłeś mieszkanie i nie zamierzasz w nim mieszkać, to może zainteresuje Cię skup mieszkań Warszawa ? Otrzymałbyś niezły zastrzyk gotówki. Wejdź koniecznie na stronę GRB Nieruchomości. Znajdziesz tam formularz kontaktowy.

Kamilla36
Posty: 729
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: Kamilla36 »

Niestety, nie każdy może sobie kupić mieszkanie za gotówkę, więc świetnym rozwiązaniem jest wtedy najem instytucjonalny. Ja polecam wam skorzystać z usług renomowanej firmy, takiej, jak PFR Nieruchomości https://katowice.mdr.pl/ . Zajmują się najmem instytucjonalnym od wielu lat i w zasadzie zapoczątkowali taką formę najmu, więc znają się na tym jak mało kto.

ODPOWIEDZ