Jak dbacie o zdrowie?

Awatar użytkownika
podiumm
Posty: 112
Rejestracja: sob cze 01, 2019 10:07 pm

Jak dbacie o zdrowie?

Post autor: podiumm »

Cześć wszystkim! Jak w temacie - macie jakieś sprawdzonego sposoby na dbanie o swoje zdrowie? Jecie jakieś specjalne diety, albo unikacie jakichś składników? Zastanawiam się obecnie, czy na przykład ten sklep ma dobrą ofertę w tym zakresie https://slodkie-zdrowie.pl/pl/ Co na ten temat myślicie?
Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną.

manana
Posty: 115
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:48 am

Re: Jak dbacie o zdrowie?

Post autor: manana »

Najważniejsza jest profilaktyka :) przyda się też namiar na sprawdzoną przychodnię, gdzie można się zapisać do specjalistów. Jak mieszkacie w Warszawie to śmiało polecam MediVita na Mokotowie. Dogodne terminy, sprawna i miła obsługa, troskliwi lekarze, którzy zawsze starają się dociec przyczyny problemu i zaproponować najbardziej optymalne leczenie.

Awatar użytkownika
Neilq59
Posty: 514
Rejestracja: śr maja 08, 2019 10:07 pm

Re: Jak dbacie o zdrowie?

Post autor: Neilq59 »

Warto dbać o zdrowie dobrze odżywiając się czy uprawiając jakiś sport. Jeżeli ktoś na przykład pracuje dużo przy komputerze, warto robić częste przerwy w celu odpoczynku od ekranu monitora. Szczerze mówiąc coraz częściej korzystam z tego portalu https://www.trenujzdrowiej.pl . Znaleźć tam można sporo ciekawych tekstów, które mówią właśnie o zdrowym trybu życia. Gorąco polecam tam zajrzeć.
Każdy, komu drogie są wartości kultury, nie może nie być pacyfistą.

Awatar użytkownika
anikaj
Posty: 278
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:31 pm

Re: Jak dbacie o zdrowie?

Post autor: anikaj »

Hmm... A co z odchudzaniem? Znacie jakieś dobre suplementy tego typu? Ja się obecnie zastanawiam np. nad https://iloveco.pl/jakie-suplementy-die ... chudzanie/ Co sądzicie?
Leniwy: człowiek, który nie udaje, że pracuje.

Alina
Posty: 354
Rejestracja: czw mar 26, 2020 12:26 pm

Re: Jak dbacie o zdrowie?

Post autor: Alina »

Ja przede wszystkim staram się zdrowo odżywiać. Moim zdaniem jest to kluczowe dla dobrego zdrowia. W zdrową, ekologiczną żywność zaopatruję się przez internet, gdzie nie ma problemu z jej dostępnością. Jednym z moich ulubionych sklepów, w którym robię takie zakupy, jest jawo2008/pl/. Wam również polecam się tam rozejrzeć, tym bardziej, że ceny nie są tam wygórowane ;)

Awatar użytkownika
Neilq59
Posty: 514
Rejestracja: śr maja 08, 2019 10:07 pm

Re: Jak dbacie o zdrowie?

Post autor: Neilq59 »

A wiecie może coś na temat dystrybutorów filtrujących wodę? Osobiście zastanawiam się właśnie nad takim zakupem, więc szukam profesjonalnej firmy, która oferuje właśnie takie usługi. Polecicie coś? Wczoraj poszperałem trochę w internecie i trafiłem na tą stronę http://www.aquamo.com.pl/woda-do-biura-i-domu . Co sądzicie na jej temat? Z tego co widzę to mają oni naprawdę ciekawy sprzęt. Ponadto posiadają dużo pozytywnych opinii na temat swojej działalności. Warto w nich zainwestować? Dajcie znać, dzięki.
Każdy, komu drogie są wartości kultury, nie może nie być pacyfistą.

fajer
Posty: 102
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:04 pm

Re: Jak dbacie o zdrowie?

Post autor: fajer »

No właśnie sama chętnie się dowiem jak dbacie o swoje zdrowie. Bo to, że należy o ie dbać to wie każdy z nas. Ale jak to robimy oprócz oczywiście regularnych badań? Bo czytałam ostatnio w jakieś gazecie, że bardzo ważne jest także aby ruszać się i odżywiać zdrowo. Dlatego też i ja postanowiłam pod tym kątem wziąć się za siebie i korzystam z usług tego cateringu dietly/pl/catering-dietetyczny/milicz Dzięki niemu wiem, że jem zdrowe posiłki no i regularnie

Awatar użytkownika
podiumm
Posty: 112
Rejestracja: sob cze 01, 2019 10:07 pm

Re: Jak dbacie o zdrowie?

Post autor: podiumm »

A czy znacie może jakieś skuteczne leki na rany? Ja się na ten moment zastanawiam, czy na przykład takie coś jak tu będzie ok https://octenisept.pl/ Co sądzicie?
Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną.

Calina44
Posty: 39
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:51 pm

Re: Jak dbacie o zdrowie?

Post autor: Calina44 »

Teraz całą uwaga na zdrowiu powinna skupiać się na zapobieganiu zakażenia się koronawirusem. To na chwilę obecną zagraża nam najbardziej. Dlatego idąc gdzieś poza domem warto nosić na rękach rękawiczki jednorazowe - shop-dent/pl/pl/menu/srodki-ochrony-osobistej/rekawiczki-ochronne-437.html Dzięki temu nie będziecie narażeni na bezpośrednio kontakt z potencjalnie zakażonymi powierzchniami. Do wyboru jest kilka materiałów, zarówno z pudrem jak i bez, w zależności od preferencji.

Omnibus
Posty: 65
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:29 pm

Re: Jak dbacie o zdrowie?

Post autor: Omnibus »

Dla mnie zdrowie moje i mojej rodziny jest najważniejsze, więc staram się kupować najlepsze jakościowo produkty spożywcze i przygotowywać wartościowe posiłki. Teraz jeszcze w inny sposób trzeba dbać i chronić się przed obecnym wszędzie koronawirusem. Nieodzowne są maseczki i to najlepiej takie FFP7 taniomania/pl/t/maseczki-ffp7 . Zerknijcie na stronę, jaki jest ich duży wybór w różnych cenach. Warto się w nie zaopatrzyć.

ODPOWIEDZ