Soczewki progresywne

Awatar użytkownika
anikaj
Posty: 278
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:31 pm

Soczewki progresywne

Post autor: anikaj »

Czy ktoś z was zamawiał przez internet soczewki progresywne? Jesteście w stanie polecić jakąś ciekawą ofertę? Poszperałem trochę w sieci na ten temat i trafiłem na soczewki multifokalne w sklepie Szkla.com. Wiecie na co warto się tutaj zdecydować? Z tego co widzę to szkła są tutaj w dość przyzwoitych cenach. Obecnie ciężko znaleźć lepszą okazję w internecie. Korzystacie z jakichś soczewek z tego sklepu? Warto się na któreś z nich zdecydować? Czekam na wasze odpowiedzi, będę mega wdzięczny za jakąkolwiek pomoc!
Leniwy: człowiek, który nie udaje, że pracuje.

betina
Posty: 142
Rejestracja: ndz sty 31, 2021 8:23 am

Re: Soczewki progresywne

Post autor: betina »

Ja jeszcze nie zamawiałam , ale planuje w najbliższym czasie :) optiland/pl/soczewki-kolorowe Z tego co zauważyłam, to tutaj mają całkiem fajny wybór soczewek i to kolorowych :) Nigdy nie podobał mi się mój naturalny kolor oczu i oświeciło mnie, że przecież mogę sobie zamówić właśnie takie kolorowe soczewki, dzięki którym zmieni się diametralnie moje spojrzenie! Fajnie, bo można wybrac czy mają to być soczewki korekcyjne czy zerówki :)

Hawana
Posty: 170
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:46 pm

Re: Soczewki progresywne

Post autor: Hawana »

Podczas niedawnej wizyty kontrolnej okulista zalecił mi soczewki kontaktowe o takie optiland/pl/soczewki-dwutygodniowe W ten sposób pozbyłam się okularów, które do tej pory nosiłam. I chociaż miałam wiele obaw uważam, że to dobra zmiana. Wyglądam w nich znacznie lepiej i czuję się znakomicie

Kamilla36
Posty: 729
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:24 pm

Re: Soczewki progresywne

Post autor: Kamilla36 »

Ja powiem szczerze, że ogólnie myślę o takim zawodzie, jak optometrysta i chętnie się zdecyduję, po przeczytaniu informacji na stronie i-zdrowie/pl/kim-jest-optometrysta-i-w-czym-moze-pomoc/ . Kiedyś marzeniem była fizjoterapia, ale troszkę się w tej kwestii aktualnie zmieniło. A Wy, jaki zawód chcecie mieć?

eras65
Posty: 619
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:30 pm

Re: Soczewki progresywne

Post autor: eras65 »

Ja tez poszukuję dobrego okulisty, bo ostatnio mam coraz większe problemy ze wzrokiem. Myślałem, żeby zapisać się do tej przychodni citomed/pl/poradnie/okulistyka/zakres-uslug-19/refrakcyjna-wymiana-soczewki . Podobno pracują tam bardzo dobrzy lekarze i maja szybkie terminy.

ODPOWIEDZ